Antykwariat Filemon Małgorzata Gałkowska

Antykwariaty
ul. Czajkowskiego 60 lok. 19, 51-171 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(1)

Informacje

Siedzibą Antykwariat Filemon Małgorzata Gałkowska jest Wrocław w województwie dolnośląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Antykwariaty.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: dobreksiazki1@gmail.com lub telefonicznej 605 053... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Antykwariat Filemon Małgorzata Gałkowska kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 51-171 Wrocław ul. Czajkowskiego 60 lok. 19.
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Antykwariat Filemon Małgorzata Gałkowska, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
K
Katarzyna
Duży wybór pozycji ceny korzystne polecam
K
Koala1968
Duży asortyment. Każdy znajdzie coś dla siebie.
K
Krzysztof
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Duży pozytyw.
J
Janina
Szybka wysyłka. Bardzo Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.