Leszek Jan Osipacz Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Urazowej i Ortopedii

Zajmuję się leczeniem ortopedycznym

Ortopedzi
ul. Ziemowita 1/9, 53-678 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Leszek Jan Osipacz Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Urazowej i Ortopedii
ul. Ziemowita 1/9, 53-678 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
NIP
8941826653
Telefon
Leszek Jan Osipacz Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Urazowej i Ortopedii

Informacje

Opis działalności firmy Leszek Jan Osipacz Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Urazowej i Ortopedii w Wrocław
Nazywam się Leszek Jan Osipacz i jestem specjalistą w ortopedii oraz chirurgii urazowej. Moja praktyka znajduje się w Specjalistycznej Poradni Chirurgii Urazowej i Ortopedii we Wrocławiu.
Produkty i usługi
W moim gabinecie zajmuję się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób o podłożu ortopedycznym, przyjmuję zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Posiadam sprzęt, który umożliwia mi przeprowadzenie badań - wykonuję między innymi badania USG stawów biodrowych i narządów ruchu, które pozwalają mi podjąć decyzję o odpowiednim leczeniu.

Pomagam Pacjentom, którzy zmagają się z takimi problemami jak:
- ból stawów,
- ból kręgosłupa,
- urazy stawu biodrowego,
- urazy kończyn,
- skrzywienie kręgosłupa,
- zwyrodnienia narządów ruchu,
- złamania.

Zajmuję się wykrywaniem wad postawy oraz ich leczeniem, zapewniam rehabilitację dla osób cierpiących na choroby narządu ruchu. W gabinecie zapewniam pomoc dla dzieci zmagających się ze skoliozą oraz skrzywieniem kręgosłupa, w razie potrzeby kieruję na zajęcia korekcyjne i rehabilitacyjne.

W moim gabinecie przyjmuję Pacjentów zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i komercyjnie. W celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu telefonicznego z gabinetem.
Zasięg działania
Firma Leszek Jan Osipacz Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Urazowej i Ortopedii z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
B
P
Bolące plecy
Umówiłam się do pana Osipacz, gdyż w mojej przychodni zwolnił się ortopeda i strasznie wydłużyły się terminy, a na infolinii kolejkowej NFZ do tego lekarza terminy były najkrótsze. Niestety był to mój błąd. Lekarz w obyciu niemiły - szorstki, zasadniczy, wręcz chamski, wcinał mi się w pół słowa, nie dał nakreślić całej sytuacji. Nie odpowiadał także na moje pytania - np. na pytanie, czy przepuklina może wędrować, bo drętwienie i dolegliwości bólowe przesunęły mi się z jednej strony pleców i nogi na drugą dostałam odpowiedź, że pacjenci przyczepili się do słowa przepuklina, a to się nazywa dyskopatia i przepuklina jest jednym z jej objawów. Pouczające, ale zupełnie nieprzydatne w mej sytuacji. Nie jest to pierwszy raz, kiedy mam zaostrzenie dyskopatii i po otrzymaniu leków przeciwzapalnych, przeciwbólowych i rozkurczających od internisty bieżę wraz ze skierowaniem do ortopedy, ale po raz pierwszy zdarzyło mi się, że na prośbę o skierowanie na rehabilitację, żeby ten kręgosłup wyciszyć lekarz rzucił mi ulotkę z ćwiczeniami, które mam sobie robić sama w domu (co i tak czynię). Szczerze mówiąc nie wiem, co mam robić dalej, czy iść do innego lekarza czy odpuścić, bojąc się że znów trafię na taką jednostkę. Jednego jestem pewna - tego lekarza gorąco NIE POLECAM.