Logo-Fonem Gabinet Logopedyczny Wioletta Sawaryn

Diagnostyka, terapia wad wymowy i zaburzeń mowy

Logopedzi
ul. Sportowa 15, 59-300 Lubin dolnośląskie
(27 opinii) napisz opinię
Logo-Fonem Gabinet Logopedyczny Wioletta Sawaryn
ul. Sportowa 15, 59-300 Lubin dolnośląskie
NIP
6922029831
Telefon
Logo-Fonem Gabinet Logopedyczny Wioletta Sawaryn

Informacje

Opis działalności firmy Logo-Fonem Gabinet Logopedyczny Wioletta Sawaryn w Lubin
Gabinet logopedyczny LOGO-FONEM Wioletty Sawaryn działa na terenie Lubina, w województwie dolnośląskim. Oferuje on usługi z zakresu profilaktyki, diagnozy i terapii logopedycznej oraz neurologopedycznej.
Produkty i usługi
Gabinet Logopedyczny od wielu lat zajmuje się diagnostyką i profilaktyką logopedyczną i neurologopedyczną zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Logopeda przeprowadza terapie, które pomogą w zniwelowaniu wady wymowy oraz zaburzeń mowy.

Do podstawowych czynności wykonywanych przez placówkę należy także kształtowanie percepcji słuchowej i słuchu fonemowego, które opierają się na zaburzonej analizie i syntezie sylabowej i głoskowej słów. Terapie skierowane są przede wszystkim do osób borykających się z nieprawidłową realizacją głosek, bądź mową bezdźwięczną, czyli myleniem głosek. W zakres konsultacji terapii wchodzą również:

- afazja,
- dysleksja,
- niepłynność mowy,
- dwujęzyczność,
- opóźniony rozwój mowy,
- terapia mowy dzieci z uszkodzeniem Ośrodkowego Układu Nerwowego,
- niesprawność intelektualna.

Gabinet zajmuje się również osobami z dysfunkcjami rozwojowymi takimi jak zespół Downa i inne wady genetyczne oraz rozszczep wargi i podniebienia. Pomaga pacjentom ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Gabinet logopedyczny Logo-Fonem w Lubinie.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Logo-Fonem Gabinet Logopedyczny Wioletta Sawaryn z lokalizacji: Lubin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, górowski, Legnica, legnicki, lubiński, polkowicki, wołowski

Opinie

(27 opinii) napisz opinię
A
Ania
Bardzo miła Pani, która ma świetne metody ćwiczeń w formie ciekawych zabaw. Polecam wszystkim rodzicom, których dzieci mają kłopoty z wymową.
A
Angelika
Wioletta Sawaryn to wykwalifikowany logopeda, który pomaga nam od prawie roku i prowadzi terapię dla naszego syna z zespołem Aspergera. Widzimy różnicę w jego zachowaniu, mowie i większej pewności siebie w kontaktach z rówieśnikami.
R
Renata
W tym gabinecie moja mama chodziła na zajęcia, gdzie na nowo uczyła się wypowiadania wyrazów. Po udarze to był dla nas wszystkich duży cios, ale po półrocznej terapii, mamie udało się zrobić ogromne postępy. Jak najbardziej polecam ten gabinet.
T
Tomasz
Ogromnie dziękuję tej Pani za zaangażowanie w prowadzone zajęcia. Nasz syn cierpiał na opóźniony rozwój mowy, ale ćwiczenia i terapia prowadzona przez tę specjalistkę przyniosła wyraźny skutek. Pani ma dobre podejście do dzieci oraz wiedzę na temat logopedii.
G
Grażyna
Pani Sawaryn bardzo nam pomogła w leczeniu zaburzeń mowy naszej córeczki. Od początku widziała, w czym jest problem i prowadziła zajęcia, dzięki którym nieprawidłowa wymowa głosek minęła!
T
Tomasz
Pani Wioletta to świetny fachowiec! Najlepszy logopeda jakiego widziałem przy pracy!
O
O
Olimpia Olczak
Motywuje do działania również rodziców. Postępy jakie syn poczynił dzięki Pani terapii i pokazaniu jak pracować z synem pozwolą synowi osiągnąć sukces i dogonić rówieśników. Dla Pani Wioletty nie ma "rzeczy niemożliwych" i "przypadków beznadziejnych" :) Gorąco polecam!
O
O
Olimpia Olczak
Dla mnie jako rodzica ważne jest to, że syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia i zawsze wychodzi z nich zadowolony. Każde zajęcia kończą się ich omówieniem z rodzicem i wskazówkami jak pracować z dzieckiem w domu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami.
O
O
Olimpia Olczak
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić terapię u Pani Wioletty Sawaryn. Zawsze przygotowana, z głową pełną pomysłów, umiejąca wykorzystać aktualny humor czy nastawienie dziecka do pracy ( wiadomo, dzieci też mają różne dni a Pani Wioletta świetnie to wyczuwa i umie dostosować zajęcia tak aby dziecko wyniosło z nich jak najwięcej).
A
Arek
Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego logopedy. To świetny specjalista!
M
Marcelina
Mój synek miał opóźnienia w rozwoju mowy. Dzięki gabinetowi logopedycznemu udało mu się wszystko nadrobić i dziś pięknie mówi.
L
Liliana
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym logopedą. Dzięki niemu moje dziecko nauczyło się poprawnej wymowy.
K
Kalina
Moje dziecko miało problemy w nauce, które spowodowane były dysleksją. Dzięki terapii logopedycznej udało się zniwelować problem.
A
Arkadiusz
Bardzo dobry logopeda. Dzięki niemu moje dziecko przestało seplenić i nie myli też głosek. Polecam!
A
K
Anna. K.
prawdziwy profesjonalizm, spodziewane efekty leczenia w krótkim czasie, polecam serdecznie
P
Paweł
Cudowna Kobieta. Dziękuję za wszystko. Za wiarę w siebie i nowe życie.
E
Ewa
pełen profesjonalizm.Serdecznie Polecam
A
Anna
Polecam, pełen PROFESJONALIZM
R
A
Rodzice Antka
Pani Wioletka to bardzo dobry specjalista. Kompetentna, miła, rewelacyjne podejście do dziecka, duże zaangażowanie podczas terapii. Dziękujemy.
P
Paweł
Gabinet profesjonalny, duże doświadczenie i indywidualne podejście do problemu. Tylko Polecać.
E
Elwira
Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Praca, jaką wykonuje z moim 4-letnim synkiem daje znakomite efekty. Jeszcze 3- mce temu nie można było zrozumieć, co mój syn mówi, a dzisiaj mówi już wyraźnie. Pani Wioleta ma znakomite podejście do dzieci. Syn nie może się doczekać kolejnych wizyt. Szczerze Polecam, efekty jej pracy przyszły bardzo szybko, z czego jestem ja i syn bardzo zadowoleni.
K
Katarzyna
Polecam każdemu rodzicowi, którego dziecko ma jakiekolwiek problemy z wymową. Pani Wioletta jest przemiłą osobą. Moja Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia, nie może doczekać się kolejnej wizyty. Zachęcam bardzo.
M
Monika
Bardzo profesjonalny Gabinet. Pani Wioletta, to osoba b. dobrze przygotowana do wykonywanego zawodu, wyposażenie gabinetu profesjonalne. Polecam.
A
Anna
Pani Wioletta jest osobą ciepłą, serdeczną. Wykazuje dużą cierpliwość, zrozumienie. Przede wszystkim działa profesjonalnie, z indywidualnym podejściem i to jest dla nas b. ważne. Polecam.
T
K
Tata Kamila
Bardzo dobry logopeda. Jeździłem do gabinetu w Lubinie ze swoim dzieckiem. Dziecko praktycznie nie mówiło do trzeciego roku życia. Obecnie ma cztery lata i mówi pełnymi zdaniami. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Szczerze Polecam.
X
xxx
Przyjazna atmosfera, bardzo miła osoba, warto skorzystać z terapii tego Gabinetu.:)
M
M
K
Marzena mama Kacpra
Bardzo doświadczony Logopeda i Pedagog. Miła, przyjazna, atmosfera. Polecam.