Skałka Tartaczyństwo i Przerób Tarcicy Henryk Szczepańczyk

Wyroby tartaczne na zamówienie - wraz z impregnacją i dostawą

Tartaki
ul. Szkolna 17, 55-080 Skałka dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skałka Tartaczyństwo i Przerób Tarcicy Henryk Szczepańczyk
ul. Szkolna 17, 55-080 Skałka dolnośląskie
NIP
8961517369
Telefon
Skałka Tartaczyństwo i Przerób Tarcicy Henryk Szczepańczyk

Informacje

Opis działalności firmy Skałka Tartaczyństwo i Przerób Tarcicy Henryk Szczepańczyk w Skałka
Tartak Skałka to miejsce, gdzie tradycja tartacznictwa spotyka się z nowoczesnym podejściem do przerobu drewna. Z siedzibą w Skałce koło Kątów Wrocławskich, nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z produkcją i obróbką tarcicy.
Produkty i usługi
W naszej szerokiej ofercie znajdziesz tarcicę drzew iglastych i liściastych, dostępną w różnych wariantach, od budowlanej po stolarską, zarówno w formie mokrej, jak i suchej.

Ponadto specjalizujemy się w produkcji:
- kompletnych więźb dachowych,
- łat, kontrłat,
- desek szalunkowych,
- stempli budowlanych,
- kantówek,
- krawędziaków,
- podbitek drewnianych
i wielu innych produktów.

Jeśli potrzebujesz specjalistycznych konstrukcji drewnianych, na Twoje życzenie wykonujemy deski obiciowe, sztachety drewniane oraz konstrukcje małej architektury ogrodowej, dostosowane do indywidualnych potrzeb i dostarczonego projektu.

Nasza oferta nie kończy się na samej produkcji. Oferujemy także usługi impregnacji drewna oraz dostawy gotowych wyrobów tartacznych bezpośrednio do Państwa. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdują się wkręty, łączniki oraz inne artykuły techniki mocującej do drewna.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Sprawdź naszą stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami i skorzystaj z naszej szerokiej gamy produktów i usług.
Zasięg działania
Firma Skałka Tartaczyństwo i Przerób Tarcicy Henryk Szczepańczyk z lokalizacji: Skałka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, legnicki, lubiński, oleśnicki, oławski, średzki, świdnicki, wałbrzyski, Wrocław, wrocławski, ząbkowicki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń