Remowent Wentylacja i klimatyzacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Tworzymy instalacje na miarę potrzeb

Klimatyzacja
ul. Aleksandra Krzywca 17D, 85-862 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Remowent Wentylacja i klimatyzacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Aleksandra Krzywca 17D, 85-862 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
9532787910
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
884657909
Może cię zainteresować
Remowent Wentylacja i klimatyzacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Remowent Wentylacja i klimatyzacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bydgoszcz
Firma Remowent działa na ogólnopolskim rynku w zakresie montażu instalacji wentylacji i klimatyzacji. Od 2006 roku jesteśmy partnerem inwestycyjnym czołowych Generalnych Wykonawców i Inwestorów. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji głównie dla podmiotów gospodarczych w obiektach wielkopowierzchniowych, jakimi są firmy, a także działamy na zlecenie inwestorów, obsługując w tym zakresie jedne z największych projektów w całym kraju. Montujemy instalacje w przedsiębiorstwach, magazynach, obiektach mieszkalnych. biurowcach i nie tylko. Dysponujemy doświadczeniem, ogromną wiedzą, a także profesjonalnym sprzętem.

W naszej ofercie można znaleźć:

- montaż klimatyzacji,
- montaż rekuperacji,
- montaż wentylacji,
- montaż systemów oddymiania.

Zapewniamy kompleksową obsługę, dlatego poza montażem do nas należy również wykonanie projektu instalacji oraz kosztorysu, a także pomoc klientom w doborze odpowiednich urządzeń. Pracujemy na własnych materiałach, a także materiałach klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie.

Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, ze jakość i temperatura powietrza wpływają nie tylko na zdrowie i samopoczucie pracowników, ale także ja wydajność ich pracy. Odpowiednia klimatyzacja i wentylacja pomieszczeń stają się powoli podstawowym elementem budynków mieszkalnych i firmowych.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu. Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Remowent w Bydgoszczy.
Zasięg działania
Firma Remowent Wentylacja i klimatyzacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
K
Karol
Najlepsza firma, z jaką mieliśmy okazję współpracować w zakresie wykonawstwa wentylacji klimatyzacji w naszych biurach. Terminowo, profesjonalnie i solidnie.