Calesco S.A.

Wszystko dla każdej kotłowni i o każdej porze

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Tczewska 32, 70-850 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Calesco S.A.
ul. Tczewska 32, 70-850 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
9551957514
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Calesco S.A.

Informacje

Opis działalności firmy Calesco S.A. w Szczecin
Spółka Calesco ze Szczecina jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań w zakresie techniki grzewczej dla użytkowników prywatnych, a także przemysłowych i instytucjonalnych. W celu zapewnienia pełnej obsługi prowadzi 24-godzinny serwis kotłowni i urządzeń grzewczych oraz zdalny monitoring parametrów pracy nadzorowanych urządzeń.
Produkty i usługi
Od 1991 roku spółka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kotłowni każdego typu oraz montowaniu rozwiązań techniki grzewczej. Zapewnia klientom całodobowy serwis urządzeń grzewczych i kotłowni.

Jednym z podstawowych zadań firmy jest projektowanie, dobór urządzeń, a następnie montaż i rozruch kompletnych systemów grzewczych zasilanych każdym rodzajem dostępnego na rynku paliwa. Ponadto zajmuje się ona wykonawstwem i nadzorem nad spalarniami oraz zdalnym monitoringiem parametrów urządzeń grzewczych i fotowoltaiki. Firma przeprowadza również kalibracje i optymalizacje działania kotłowni.

Dodatkowo wykonuje audyty energetyczne, sporządza świadectwa charakterystyki energetycznej i projektuje kotłownie, w tym systemy trigeneracji i kogeneracji.

Calesco zapewnia swoim klientom stałą obsługę oraz monitoring. Wykonuje także pojedyncze zlecenia i jak najszybciej reaguje na jednorazowe zgłoszenia serwisowe, w tym też dotyczące regulacji palników, czy działania całych kotłowni.

Swoimi kompleksowymi usługami firma obejmuje między innymi:
- instalacje elektryczne,
- instalacje olejowe,
- instalacje gazowe,
- instalacje centralnego ogrzewania,
- instalacje CWU,
- stacje uzdatniania wody,
- promienniki podczerwieni,
- kolektory słoneczne,
- palniki dwupaliwowe,
- palniki olejowe,
- pompy ciepła,
- klimatyzacja,
- palniki,
- kotły .

Prowadzi również serwis palników gazowych, kotłów parowych nisko- i wysokociśnieniowych oraz kotłów wodnych nisko- i wysokotemperaturowych.

Szybka i profesjonalna pomoc podczas awarii oraz stała opieka serwisowa i eksploatacyjna zapewniają bezpieczne i wydajne użytkowanie systemów grzewczych klientów.

Osoby i podmioty zainteresowane szczegółami oferty proszone są o kontakt telefoniczny lub bez stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Calesco S.A. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

serwis systemów grzewczych

11.03.2024

Calesco to firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu, serwisowaniu oraz konserwacji systemów grzewczych, zarówno dla gospodarstw domowych, jak i instytucji czy zakładów przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo najnowocześniejsze technologie grzewcze, które gwarantują nie tylko wysoką efektywność energetyczną, ale także komfort cieplny oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, jesteśmy w stanie dostosować system grzewczy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając tym samym optymalne rozwiązania zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz doradzą najlepsze rozwiązania grzewcze dla Państwa potrzeb.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
C
Celina
Montowali u nas piec gazowy. Uruchomili go bez problemu. Wszystko działa prawidłowo od dłuższego czasu. Polecam tę firmę. To specjaliści.
F
Franek
Wiem, że moja spalarnia jest w dobrych rękach. Współpracuję z Calesco od dawna i mogę liczyć na profesjonalny serwis i monitoring. Znają się na swojej pracy.
K
KLIENT
Polecam!
N
T
F
Naprawde tania firma
Godne Polecenia, ceną są super.