Uniwersal Zakład Usług Pogrzebowych

Jesteśmy firmą wielopokoleniową, szanującą tradycje i otwartą na nowości.

Usługi pogrzebowe
ul. Bałtycka 9, 85-707 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(9 opinii) napisz opinię
Uniwersal Zakład Usług Pogrzebowych

Informacje

Opis działalności
Oferujemy szeroki asortyment. Wzory tradycyjne staropolskie, niemieckie, włoskie, francuskie, angielskie i amerykańskie. Wykonanie z drewna sosnowego, olchy, dębu, topoli, orzecha. Świadczymy usługi od chwili zgonu, aż po uroczystość konsolacyjną tzw. stypę. Wyręczamy klientów w załatwianiu wszelkich spraw związanych z pochówkiem świeckim jak i wyznaniowym, przy jednoczesnym ich kredytowaniu w ramach zasiłku pogrzebowego.
Produkty i usługi
Jesteśmy prekursorami wszechstronności usług jakie świadczymy od chwili zgonu, aż po uroczystość konsolacyjną tzw. stypę. Wyręczamy klientów w załatwianiu wszelkich spraw związanych z pochówkiem świeckim jak i wyznaniowym, przy jednoczesnym ich kredytowaniu w ramach zasiłku pogrzebowego.
Pogrzeby wykonywane przez naszą firmę wyróżniają się perfekcją, nietuzinkową oprawą wizualną i muzyczną, dekoracją mogił a przede wszystkim szacunkiem wobec osoby zmarłej podczas jej ostatniej drogi.
Marki i specjalizacje
Trumny
Oferujemy szeroki asortyment. Wzory tradycyjne staropolskie, niemieckie, włoskie, francuskie, angielskie i amerykańskie. Wykonanie z drewna sosnowego, olchy, dębu, topoli, orzecha.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
Z
Zuzanna
Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.
M
Marta
Panowie podczas pogrzebu ubrani elegancko, zachowują się taktowanie i z poszanowaniem odczuć rodziny, a także obrządków pogrzebowych.
K
Kajetan
Pamiętają o każdym szczególe, profesjonalnie i konsekwentnie organizując i planując całą ceremonię.
K
Klaudia
Firma zajmuje się kompleksowo całą usługą. Pracownicy w biurze są bardzo pomocne w załatwianiu wszelkich formalności.
A
Artur
Gwarantują także bardzo ładną oprawę muzyczną. Pomimo smutnych okoliczności, mogę polecić tę firmę.
I
Iga
Korzystałam z usług tego zakładu pogrzebowego na początku roku, pracownicy firmy wykazywali się dużym taktem i jednocześnie profesjonalizmem w załatwianiu tych wszystkich formalności.
T
Tomek
Ten zakład pogrzebowy jest godny polecenia. Z dużym taktem podchodzą organizacji ceremonii pogrzebowej.
S
Sebastian
Polecam ten zakład pogrzebowy. W momencie organizacji pochówku mojego taty wykazali się dużym taktem i zrozumieniem. Pracownicy pomogli w załatwieniu tych wszystkich spraw związanych z pochówkiem. Dobrzy fachowcy.
P
Piotr
Trafiłem do tego zakładu z polecenia rodziny. Nie zawiodłem się - uroczystość odbyła się bez żadnych komplikacji, a osoby które przybyły na pogrzeb były zachwycone jego oprawą. Na pewno polecę ich znajomym.