Zakład Optyczny Zofia Opalińska-Laskoś

Optycy
ul. Czerkaska 11, 85-636 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Optyczny Zofia Opalińska-Laskoś

Informacje

Opis działalności
Obecnie wada wzroku to choroba, na którą chorują duże liczby ludności. Z tego względu śmiało możemy nazwać ją chorobą cywilizacyjną. Z doświadczenia wiemy, że bardzo często narażeni są na nią ludzie pracujący przy komputerze lub w innych niesprzyjających dla oczu warunkach.
Produkty i usługi
Zdarza się także, że to wada wrodzona i okulary towarzyszą nam już od dzieciństwa. Na szczęście obecnie noszenie okularów to nic problematycznego. Oprawki mogą być częścią ubioru, modnym dodatkiem lub gadżetem odzwierciedlającym charakter człowieka.

W salonie optycznym Zofii Opalińskej-Laskoś z pewnością wybiorą Państwo najodpowiedniejsze szkła oraz dopasują oprawki. Nasi pracownicy z chęcią posłużą fachową radą i dobiorą okulary pasujące do rysów i kształtu twarzy, urody, a także do stylu bycia. W ofercie mamy szeroki wybór soczewek okularowych:

• sferyczne,
• toryczne,
• progresywne,
• dwuogniskwe,
• indeksowane,
• barwione,
• fotochromatyczne,
• z polaryzacją UV.

Na rynku działamy już od 2014 roku. Właścicielką zakładu jest Zofia Opalińska-Laskoś. Siedziba znajduje się w Bydgoszczy.
Nasz asortyment zasilają również profesjonalne okulary przeciwsłoneczne, które z powodzeniem ochraniają wzrok przed szkodliwymi działaniami promieni UV. W skład świadczonych przez nas usług wchodzi: komputerowe badanie wzroku, dobór korekcji okularowej, dobór opraw okularowych, dobór soczewek kontaktowych, a także nauka samodzielnego zakładania i zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Prowadzimy także wykonanie okularów na zlecenie Klienta, wymianę szkieł okularowych, naprawę, zarówno drobnych spraw wykonywaną na miejscu, jak i większych zabieraną do pracowni. Ponadto sprzedajemy różne akcesoria okularowe. Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń