Lifts Łukasz Karczewski

Podnośniki
ul. Flisacka 17a, 85-425 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię

Kontakt

Informacje

Opis działalności
Nasza oferta dotyczy sprzedaży i wynajmu podnośników wszelkiego rodzaju. Dodatkowo proponujemy bezpieczny i terminowy przewóz sprzętu specjalnie przeznaczonym do tego środkiem transportu do urządzeń wielkogabarytowych.
Produkty i usługi
Specjalnością naszej firmy są wynajem, sprzedaż i serwis podestów ruchomych o wysokości roboczej od 4 do 53 metrów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować Państwu usługi najwyższej jakości. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednakże działamy - także w zakresie transportu i serwisu maszyn - na terenie całego kraju!

W ofercie znajdziecie Państwo:
• podnośniki nożycowe,
• podnośniki koszowe,
• podnośniki masztowe,
• podnośniki samojezdne,
• podnośniki mechaniczne,
• podnośniki hydrauliczne,
• podnośniki teleskopowe.

Dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie, dlatego nieustannie poszerzamy zakres naszych działań i zdobywamy kolejne kwalifikacje. Oferujemy wynajem wózków podnośnikowych platformowych, wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem i wiele innych - nasze usługi dopasowujemy do Państwa potrzeb!

Dodatkową działalnością firmy Podnosniki.pl są profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi podestów ruchomych, podnośników na samochodach czy obsługi ładowarek teleskopowych.

W zakładzie zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy z chęcią podejmą się prac serwisowych. Proponujemy także dostęp do części zamiennych wszystkich podnośników. Posiadamy podnośniki na sprzedaż w atrakcyjnych cenach.

Dokładamy wszelkich starań, aby usługi naszej firmy spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Klient
2019-04-30 10:12:57
Polecam.Najlepsza firma z podnosnikami z jaka współpracowałem
P
W
Piotr W.
2017-06-24 19:51:54
Firma Godna Polecenia, zawsze można się dogadać, jakość sprzętu adekwatna do ceny (musiałem się przekonać, aby uwierzyć) serwis przyjechał nawet w sobotę. Firma mająca swój transport, gdzie w przypadku poważniejszej awarii wymieniają maszynę. Umowę można załatwić nawet późnym wieczorem.
K
Klient
2017-04-14 14:03:39
Polecam.
O
Operator
2017-03-27 18:08:36
Firma Godne Polecenia. Dobre maszyny, szybki serwis, elastyczna dla klienta.
M
Maciej
2017-03-27 18:07:51
Firma Godna Polecenia.