Markol-B

Montaż instalacji grzewczych oraz usługi serwisowe

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Głogowska 16, 85-381 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(7 opinii) napisz opinię
Markol-B

Informacje

Opis działalności
Firmę Markol-B założyliśmy w 1996 roku na terenie Bydgoszczy. Zajmujemy się doradztwem w zakresie techniki grzewczej. Oferujemy montaż i usługi serwisowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy kadrą wykwalifikowanych serwisantów tworzących zespół firmy Markol-B. Od ponad 20 lat doradzamy naszym Klientom w wyborze wydajnych i bezpiecznych technik grzewczych. Najbardziej popularnymi instalacjami grzewczymi są kotły gazowe. Doskonale sprawdzają się w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Producenci udostępniają najróżniejsze modele, które pomożemy dopasować do potrzeb Klienta. Aktualnie montujemy kotły wiszące, stojące lub zabudowane. Kotły gazowe są wygodne dla użytkowników między innymi ze względu na cenę gazu ziemnego. W porównaniu do kotłów olejowych lub elektrycznych ten rodzaj energii grzewczej jest zdecydowanie najmniej kosztowny. Gazu nie trzeba nigdzie magazynować, w przeciwieństwie do paliwa olejowego. Kotły, które montujemy, są zautomatyzowane i nie potrzebują pracochłonnej obsługi. Piec gazowy ze względu na jego budowę można umieścić praktycznie w każdym domu, który ma swobodny dostęp do sieci gazowej. Za pomocą tego sprzętu można z powodzeniem ogrzać także wodę użytkową.

W naszej ofercie znajduje się także:
- montaż kotłów olejowych,
- montaż pomp ciepła,
- montaż instalacji gazowych,
- serwis kotłów,
- serwis palników.

Ekologicznym i najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem jest montaż pompy ciepła. Połączona z ogrzewaniem podłogowym zapewnia aktualnie najwyższy komfort cieplny, jaki możemy uzyskać przy dostępnych technikach grzewczych. Pompa korzysta z energii źródeł odnawialnych, więc jest także ekologiczna. Nasza kadra wykona przegląd techniczny obiektu i przygotowuje materiały do bezpiecznej instalacji.

Zapraszamy do kontaktu - kadra firmy Markol-B w Bydgoszczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
F
Filipek86
Polecam tę firmę. Panowie pomogli nam wybrać dosyć nowoczesny kocioł, który ma naprawdę dużą moc i jednocześnie jego budowa sprawia, że nie wymaga żadnej dodatkowej obsługi ze strony osób trzecich. Montaż wykonali szybko.
I
Izka
Od lat ciesze się instalacją gazową, która działa idealnie.
O
Olga
Ich kotły grzewcze są najlepszej jakości. Polecił mi je sąsiad i nie żałuję.
K
Karina
Bardzo sprawna naprawa ogrzewania centralnego. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
A
Arek
Serwisowali ogrzewanie u mnie w domu. Perfekcjoniści w każdym calu.
P
Paula
Naprawiali dla mnie palniki gazowe. Teraz mogę jeszcze więcej gotować.
R
Romek
Zajmowali się montażem instalacji grzewczych w moim domu. Śmiało polecam.