Malowanie Piaskowanie Patryk Zieliński

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Leszczowa 8, 85-435 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

NIP
9671425932
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Malowanie Piaskowanie Patryk Zieliński jest Metalizowanie i powlekanie tworzyw. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 882 003... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Malowanie Piaskowanie Patryk Zieliński możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 85-435 Bydgoszcz ul. Leszczowa 8,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Malowanie Piaskowanie Patryk Zieliński.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.