Nataliia Martynenko

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Paderewskiego 16, 85-075 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma Nataliia Martynenko z siedzibą w miejscowości Bydgoszcz świadczy swoje usługi w branży Metalizowanie i powlekanie tworzyw.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą mailową: natalia.martinenko84@gmail.com
Z przedstawicielem firmy Nataliia Martynenko możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 85-075 Bydgoszcz ul. Paderewskiego 16,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Nataliia Martynenko.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.