Gabinet Podologiczny Agnieszka Jagielska i Dorota Bilicka

Specjalistyczna pomoc podologiczna w schorzeniach stóp

Gabinety podologiczne
ul. Pszczelna 30, 85-347 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 7:00 - 00:00
Wtorek 7:00 - 00:00
Środa 7:00 - 00:00
Czwartek 7:00 - 00:00
Piątek 7:00 - 00:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Podologiczny Agnieszka Jagielska i Dorota Bilicka

Informacje

Opis działalności firmy Gabinet Podologiczny Agnieszka Jagielska i Dorota Bilicka w Bydgoszcz
W gabinecie podologicznym w Bydgoszczy udzielamy specjalistycznej pomocy osobom, które zmagają się z różnymi schorzeniami stóp. Mogą to być m.in. wrastające paznokcie, grzybica, kurzajki, pękające stopy itp. Gabinet prowadzą Agnieszka Jagielska i Dorota Bilicka.
Produkty i usługi
Podologia jest dziedziną z pogranicza medycyny i kosmetyki, która zajmuje się diagnozą, leczeniem oraz zabiegamy pielęgnacyjnymi różnych schorzeń stóp. Jako specjalistki z jej zakresu jesteśmy w stanie pomóc wszystkich osobom, które cierpią lub czują dyskomfort z powodu problemów ze stopami. Niektóre przypadłości nie tylko wywołują ból i uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, ale też mogą stać się przyczyną zakażenia organizmu.

Dlatego też w swoim bydgoskim gabinecie oferujemy konsultację podologiczną, podczas której przeprowadzamy wywiad, oglądamy stopy, stawiamy diagnozę, a następnie zalecamy:
• podstawowy pedicure podologiczny,
• usuwanie modzeli i odcisków,
• usuwanie brodawek,
• leczenie grzybicznej płytki paznokciowej,
• zabiegi na wrastający paznokieć,
• zakładanie klamry tytanowej na wrastający paznokieć,
• leczenie pękających pięt.

Zajmujemy się też specjalistyczną pielęgnacją stopy cukrzycowej oraz stóp kobiet w ciąży.

W zależności od potrzeb proponujemy jednorazowe interwencje, jak też terapię składającą się od kilku do kilkunastu zabiegów.

Zapraszamy do telefonicznego rezerwowania terminów.
Zasięg działania
Firma Gabinet Podologiczny Agnieszka Jagielska i Dorota Bilicka z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bydgoski, Bydgoszcz

Aktualności

stupa cukrzycowa

13.05.2024

Stopa cukrzycowa powstaje w wyniku powikłań cukrzycy. Wysoki poziom cukru we krwi prowadzi do uszkodzeń naczyń krwionośnych, co z kolei prowadzi do ograniczenia przepływu krwi do kończyn, w tym do stóp. W wyniku tego tkanki są źle dotlenione i odżywiane, co prowadzi do powstawania owrzodzeń i infekcji. Leczeniem takich powikłań cukrzycy zajmuje się podolog Dorota Bilicka.

grzybica paznokci

05.03.2024

Grzybica paznokci powstaje na skutek infekcji dermatofitami, drożdżakami lub pleśniami. Choroba ta rozwija się najczęściej w wyniku braku odpowiedniej higieny stóp oraz ich nadmiernego pocenia się. Częstym źródłem zakażenia są również publiczne miejsca, takie jak baseny, sauny, łaźnie, a także ubrania i obuwie innych osób. Zakażenie może również powstać w wyniku osłabienia układu odpornościowego organizmu, przyjmowania antybiotyków lub sterydów, a także w przypadku cukrzycy.

odciski na stopach

10.01.2024

Odciski na stopach powstają w wyniku tarcia między stopą a butem lub powierzchnią podłoża. Kiedy stopy są narażone na długotrwałe uciskanie lub tarcie, skóra stopniowo gęstnieje, tworząc odciski. Najczęściej występują one na piętach, palcach i pod palcami. Odciski mogą być bolesne i nieprzyjemne w dotyku. Aby zapobiec powstawaniu odcisków na stopach, warto nosić wygodne buty, które dobrze dopasowują się do stopy oraz regularnie pielęgnować skórę stóp. Leczeniem odcisków zajmuje się podolog Dorota Bilicka.

pedicure podologiczny

25.11.2023

Pedicure podologiczny to specjalistyczna pielęgnacja stóp przeprowadzana przez podologa. Obejmuje ona takie czynności jak usuwanie odcisków, modzeli, nagniotków, czy wierzchniej warstwy skóry zgrubiałej na stopach. Pedicure podologiczny ma na celu nie tylko poprawę estetyki stóp, ale także zapobieganie i leczenie problemów zdrowotnych związanych z nimi.

podolog

07.09.2023

Podolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób stóp. Jest to specjalista, który wykonuje m.in. pedicure leczniczy, ortonyksję (korekcja paznokci) oraz opracowuje indywidualne wkładki ortopedyczne. Podolog pomaga także w zapobieganiu powstawania odcisków, brodawek i nadmiernego rogowacenia naskórka. Takie usługi oferuje specjalista Dorota Bilicka.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń