Mobilny Serwis Samochodowy-Maximus Marek Kuro

Diagnostyka komputerowa i naprawy samochodów na miejscu awarii

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Siedlecka 8/2, 85-403 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mobilny Serwis Samochodowy-Maximus Marek Kuro

Informacje

Opis działalności
Mobilny Serwis Samochodowy Maximus to firma z siedzibą w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo Marka Kuro prowadzi działalność od 2009 roku. Zajmuje się naprawą samochodów na miejscu usterki oraz służy holowaniem pojazdów, najczęściej w mieście i jego okolicach. Firma działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Produkty i usługi
Mobilny Serwis Samochodowy Maximus przyjeżdża na miejsce wypadków i usterek o każdej porze dnia i nocy. Samochody należące do firmy są doskonale wyposażone w przyrządy diagnostyczne, narzędzia naprawcze i zapas części zamiennych. Dzięki temu drobne usterki są usuwane przez mechaników na miejscu. Firma zajmuje się diagnostyką komputerową, wymianą uszkodzonych kół, a także awaryjnym otwieraniem zatrzaśniętych samochodów. Maximus może również dowieźć paliwo, wyciągnąć auto z rowu i zająć się jego transportem. Ponadto Mobilny Serwis Samochodowy Maximus może polecić stacjonarne warsztaty mechaniczne i zakłady blacharsko-lakiernicze w przypadku poważniejszych problemów z samochodami.

Dodatkowo firma zajmuje się pomocą drogową. Świadczona jest za pomocą autolawet o różnym udźwigu. Oferta firmy obejmuje:
-holowanie samochodów osobowych,
-holowanie samochodów dostawczych,
-holowanie samochodów ciężarowych,
-transport maszyn rolniczych,
-transport motocykli,
-transport maszyn budowlanych.

Więcej informacji o Mobilnym Serwie Samochodowym Maximus znajduje się na stronie internetowej. Klienci mogą kontaktować się z firmą telefonicznie.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe