"Centrum Badtke" Dorabianie Kluczy Arkadiusz Badtke

Pieczątki i stemple
ul. Poznańska 2a, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Centrum Badtke" Dorabianie Kluczy Arkadiusz Badtke jest Pieczątki i stemple. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Inowrocław w województwie kujawsko-pomorskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 605 370... lub mailowy: zlecenia@centrumbadtke.pl
Z przedstawicielem firmy "Centrum Badtke" Dorabianie Kluczy Arkadiusz Badtke możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 88-100 Inowrocław ul. Poznańska 2a,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Centrum Badtke" Dorabianie Kluczy Arkadiusz Badtke oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
B
Basia
Super jestem zadowolona z obsługi dorobienie klucza samochodowego wraz z wymianą baterii przebiegło bez problemu autko otwiera i odpala śmiało można polecić
R
Rafi
Jakość ma wiele do życzenia. Zamówiłem i dałem zaliczkę na zamek x a otrzymałem zamek y . Cena była większa niż ustalona.
L
Lila
Nie polecam usług tego Pana. Wymieniał mi baterię w kluczyku od samochodu gdzie jest karta od immobilizera i niestety pomylił się i włożył nie ten model baterii co trzeba. Skutkowało to tym, że musiałam wołać lawetę, transport do serwisu toyoty w Toruniu i pół dnia z głowy nie mówiąc o kosztach. Wróciłam tego samego dnia do Centrum Batke, zwracając baterię (30zł) ale w tym wszystkim zgubiłam paragon. Oczywiście Pan mnie wyśmiał, że bez paragonu nie mamy o czym rozmawiać. Wszystko rozumiem i zasady handlu też ale słowo przepraszam w tej sytuacji byłoby bardzo na miejscu. Żenująca obsługa!
D
Daria
Usługi na wysokim poziomie polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.