Vision Salon Optyczny Robert Chmielewski

Usługi optyczne doświadczonych okulistów.

Okuliści
ul. Nowodworskiego 3, 80-500 Tuchola kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Vision Salon Optyczny Robert Chmielewski
ul. Nowodworskiego 3, 80-500 Tuchola kujawsko-pomorskie
NIP
5831890387
Telefon
Może cię zainteresować
Vision Salon Optyczny Robert Chmielewski

Informacje

Opis działalności firmy Vision Salon Optyczny Robert Chmielewski w Tuchola
Vision Optyk to salon optyczny działający na terenie Tucholi. W branży działamy od 2005 roku. Oferujemy usługi z zakresu optyki okularowej oraz sprzedaż okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych, a także akcesoriów. Właścicielem działalności jest Robert Chmielewski.
Produkty i usługi
W ofercie naszych punktów, zlokalizowanych w Tucholi, Czersku, Zblewie oraz Sępólnie Krajeńskim znajdziecie Państwo między innymi usługi z zakresu okulistyki.

Dysponujemy najnowszymi urządzeniami komputerowymi do badania wzroku, w które każdy nasz gabinet jest wyposażony. Działania opieramy na współpracy z okulistami, którzy posiadają II stopień specjalisty i długi staż w zawodzie.

Jesteśmy wyposażeni między innymi w nowoczesny autorefraktokeratometr KR-800S z pomiarem subiektywnym ostrości wzroku do dali i do bliży, w tym w warunkach olśnienia. Dokonujemy pomiaru wrażliwości na kontrast i wykonujemy test Grid, który wykrywa zniekształcenia i zaburzenia obrazu. Sprzęt ten znacząco wpływa na szybkość diagnozy.

Dysponujemy także tonometrem bezkontaktowym, który automatycznie przelicza ciśnienie po wpisaniu w aparat grubości rogówki, co również zapewnia szybką diagnozę pacjenta. Wykonujemy zdjęcia siatkówki oraz dokonujemy analizy badań, które pozwalają na konkretną i szybką ocenę specyfiki problemu, a co za tym idzie - szybkie wdrożenie skutecznego rozwiązania.

Oferujemy indywidualny dobór okularów i soczewek kontaktowych. Bez trudu dopasujemy je do trybu pracy pacjenta, wady wzroku, sposobu korzystania czy osobistych preferencji. Szczegółowo wyjaśnimy metody korzystania z soczewek oraz postaramy się pomóc w wyeliminowaniu częstego problemu, jakim jest zmęczenie oczu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Vision Salon Optyczny Robert Chmielewski z lokalizacji: Tuchola świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń