Doktor Elżbieta Pieńkowska-Machoy

Doktor Elżbieta Pieńkowska Machoy - okulista w Szczecinie.

Okuliści
ul. Klonowica 43/1, 71-249 Szczecin zachodniopomorskie
(12 opinii) napisz opinię
Doktor Elżbieta Pieńkowska-Machoy
ul. Klonowica 43/1, 71-249 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8521067175
Telefon
Doktor Elżbieta Pieńkowska-Machoy

Informacje

Opis działalności firmy Doktor Elżbieta Pieńkowska-Machoy w Szczecin
Gabinet lekarski „Dr Machoy" znajduje się w Szczecinie w województwie zachodniopomorskim. W gabinecie oferowana jest specjalistyczna opieka zdrowotna w zakresie okulistyki, urologii i andrologii. Doktor Elżbieta Pieńkowska-Machoy jest renomowanym okulistą. Gabinet „Dr Machoy" rozpoczął swoją działalność w 2010 roku.
Produkty i usługi
Szeroka oferta badań okulistycznych przeprowadzanych w Gabinetach Lekarskich dr Machoy przygotowana została z myślą o pacjentach dotkniętych różnymi chorobami oczu.

Jeżeli podejrzewają Państwo u siebie, bądź swoich bliskich występowanie wady wzroku, zapraszamy na precyzyjne badania komputerowe. Jest to kilkusekundowa diagnostyka, po której lekarz okulista otrzymuje wydruk z szacowaną wadą. Wynik badania stanowi jedynie wartość wyjściową i chociaż w niektórych ośrodkach przepisuje się okulary wyłącznie na jego podstawie, to nasi specjaliści, przeprowadzają szereg dalszych czynności, pozwalających precyzyjnie ustalić poziom wady wzroku. Dobór okularów korekcyjnych powinien być efektem zróżnicowanych testów oraz indywidualnego wywiadu z pacjentem.

Zdjęcie dna oka to niezwykle popularne badanie, pozwalające dokumentować i analizować przebieg wielu powszechnych schorzeń. Przygotowując się do obrazowania dna oka, muszą Państwo pamiętać o tym, że poprzedza je podanie kropli rozszerzających źrenicę. Jest to niezbędne do przeprowadzenia badania, jednak warto mieć na uwadze, że powoduje to czasowe pogorszenie widzenia i światłowstręt, dlatego najlepiej udać się na taką analizę wraz z osobą towarzyszącą.

W trosce o maksymalnie precyzyjne diagnozowanie i leczenie schorzeń naszych pacjentów poszerzyliśmy ofertę o badanie OCT, czyli optyczną koherentną tomografię oka. Wyróżnia ją jakość wyników zbliżona do laboratoryjnej analizy wycinka tkanki, który został pobrany podczas operacji. Ta zaawansowana technika obrazowania okazuje się niezastąpiona podczas badania pacjentów ze schorzeniami takimi jak zmiany cukrzycowe w siatkówce oka, jaskra bądź obrzęk plamki. Metoda ta jest całkowicie nieinwazyjna i bezbolesna, a wielu okulistów uznaje ją za prawdziwą rewolucję w zwalczaniu chorób oczu.

Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści zapewnią profesjonalną obsługę i szybkie wykonanie wymaganych badań.

Zapraszamy do gabinetu.
Zasięg działania
Firma Doktor Elżbieta Pieńkowska-Machoy z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, Szczecin

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
K
Kevuce
W gabinecie jest dużo sprzętu lekarskiego, można przeprowadzić badania na miejscu.
M
Mipemaa
Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty.
L
Laura
Miła pani doktor, która przykłada się do wszystkich badań. Można liczyć na pomoc, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Polecam.
A
AnosIa931
Warto skorzystać z ich oferty, stwierdzą wadę wzroku, a także sprawdzą, czy nie dopadła nas jakaś choroba oczu. Polecam serdecznie.
E
Ewelineczka220
Pomogła mi w dopasowaniu odpowiednich okularów, polecam.
M
Mario_M
Okulary korekcyjne dobrane do mojej wady. Dzięki temu widzę teraz dokładnie w pracy.
D
Dlusi
Od jakiegoś czasu miałam problemy z widzeniem. Badanie wykazało wadę wzroku. Dobrano dla mnie okulary i teraz jest w końcu dobrze.
T
Trya
Regularnie badam tutaj wzrok. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm.
H
Herbert
Najlepsza okulistka, u jakiej kiedykolwiek byłem. Pełen profesjonalizm.
V
Viva_forever
Przemiła okulistka. Sprawnie wykonała badanie wzroku u mojego synka.
K
kris1967
Regularnie uczęszczam na wizyty w tym centrum i rzeczywiście w znaczący sposób spowolniła się choroba.
A
Anna
Bardzo dobra Pani Doktor i przemiła kobieta, pomogła mi. Dziękuję