Plastics Group Sp. z o. o.

Sprzedaż półproduktów dla różnych gałęzi gospodarki

Tworzywa sztuczne
al. Witosa 18A, 20-315 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Plastics Group Sp. z o. o.

Informacje

Opis działalności
Plastics Group to działająca od 2002 roku spółka z główną siedzibą w Warszawie i 15 oddziałami na terenie całej Polski. Jeden z nich znajduje się w Lublinie. Przedsiębiorstwo skupia się na dostarczaniu materiałów budowlanych, przemysłowych, poligraficznych i przeznaczonych dla branży reklamowej.
Produkty i usługi
Plastics Group w ramach sprzedaży hurtowej i detalicznej dostarcza przede wszystkim tworzywa sztuczne, w tym wykonane z nich półprodukty. Największy wybór z nich to artykuły do użycia zewnętrznego i wewnętrznego, np. wykonania zabudów tarasów, balkonów i innych miejsc. W ofercie znajdują się różnego rodzaju płyty z litego i komorowego tworzywa, takiego jak poliwęglan, a ponadto można zakupić płyty warstwowe, płyty elewacyjne i systemy mocowań do nich. Sprzedawane elementy powstają z takich tworzyw jak PP, PE, ABS, HIPS, PA, PVC, PET, PEI i wielu innych. Wyróżniają się atrakcyjnymi cenami i dużą wytrzymałością. Poza wymienionymi produktami Plastics Group prowadzi sprzedaż takich artykułów jak:
-aluminium,
-tkaniny powlekane,
-opakowania,
-produkty poligraficzne,
-produkty reklamowe.

Do elementów aluminiowych zaliczają się profile do stolarki otworowej, systemy mocowań oraz blachy. Z kolei tkaniny powlekane to materiały stosowane do produkcji m.in. siatek rusztowaniowych, osłon spawalniczych i plandek. Firma sprzedaje też folie stretch i pęcherzykowe do zabezpieczania przewożonych ładunków i specjalne folie oraz tkaniny do drukowania, w tym drukowania wielkoformatowego. Uzupełnieniem asortymentu są elementy do produkcji reklam.Można z płyt, rurek i prętów wykonywać tablice, litery podświetlane i inne formy reklamy.

Pełna oferta przygotowana przez Plastics Group jest rozbudowana, dlatego najlepszym sposobem na jej poznanie jest wejście na stronę internetową.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje materiały jak Plexiglas®, Lexan®, Makrolon®, Dibond®, Alucobond®, Fundermax®, Resopal®, Rodeca®, Cembrit®, Euronit®, Styrisol®, Corian®, Staron®, Ondex®, Cosmotherm® - Cosmotech, Anwil®, Avery Dennison®, Hexis®, Sattler®, Kloeckner.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń