Popularna PHU

Sprzedaż klimatyzatorów wraz z częściami zamiennymi

Klimatyzacja
ul. Ceramiczna 18a, 20-150 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Popularna PHU

Informacje

Opis działalności
Popularna to sieć hurtowni, z główną siedzibą w Warszawie i kilkoma filiami, w tym oddziałem w Lublinie. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1990 roku, a oferta obejmuje wszystko, co potrzebne do montażu, serwisu i konserwacji klimatyzacji, wentylacji oraz urządzeń gospodarstwa domowego.
Produkty i usługi
Klimatyzatory to urządzenia przeznaczone do obniżania w pomieszczeniach temperatury. Stosowane są w biurach, zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, a także coraz częściej w domach. Najlepsze klimatyzatory oraz komponenty montażowe do nich i liczne części zamienne umożliwiające serwisowanie urządzeń można zakupić w hurtowni Popularna. W miejscu tym dostępne są:
-klimatyzatory ścienne,
-klimatyzatory sufitowe,
-klimatyzatory przypodłogowe,
-klimatyzatory kasetonowe,
-klimatyzatory kanałowe.

Do klimatyzatorów można dokupić pompki skroplin, agregaty, sprężarki, a także płytki sterujące. Instalację ułatwiają wsporniki i narzędzia, a konserwację specjalistyczne środki chemiczne.

Bogata oferta hurtowni obejmuje też kanały, kształtki, przepustnice, przewody elastyczne i czerpnie do budowy wentylacji. Na kompleksową ofertę składają się też materiały izolacyjne, obejmy montażowe i rekuperatory.

Dodatkowo w hurtowni sprzedawane są komponenty chłodnicze, części do pralek, lodówek i kuchenek oraz elementy do różnych sprzętów małego AGD.

Po dodatkowe informacje dotyczące hurtowni Popularna najlepiej wejść na stronę internetową. Pytania można też kierować na podany adres e-mailowy albo pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe