Strategia Iga Zgierska

Smaczne potrawy ze świeżych składników

Restauracje
ul. Hryniewieckiego 70, 20-610 Lublin lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
517 014 265
Adres korespondencyjny
ul. Hryniewieckiego 70, 20-610 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Iga Joanna Zgierska jest właścicielką restauracji Strategia, która zlokalizowana jest na terenie Lublina. Swoim Klientom oferujemy smaczne potrawy przygotowane ze świeżych składników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest prowadzenie restauracji, w ramach której proponujemy swoim Klientom szeroki wybór dań obiadowych oraz z tak zwanej kategorii fast food. Są to starannie przygotowane dania w oparciu o sprawdzone receptury oraz stworzone ze świeżych składników.

W naszej ofercie znajdą Państwo naprawdę wiele różnych potraw, które nadają się idealnie na wyjście z przyjaciółmi czy zjedzenie rodzinnego posiłku przy okazji wspólnego spaceru. Oferujemy wiele dań fast food, ale poza tym przygotowujemy specjalne dania obiadowe czy potrawy charakterystyczne dla baru mlecznego.

Wszystkie dania przygotowujemy w oparciu o sprawdzone receptury. Wykorzystujemy do tego jedynie wysokiej jakości świeże składniki, w które zaopatrują nas renomowanidostawcy. Zdołaliśmy nawiązać z nimi owocne współprace, dzięki czemu zapewniliśmy korzystne warunki dla obu stron. Teraz możemy zagwarantować wysoką jakość i odpowiedni smak serwowanych potraw.

Kadra pracownicza restauracji to wykwalifikowane osoby. Pracują one w branży od wielu lat, dlatego też doskonale znają się na swoich obowiązkach i ogólnie rzecz ujmując pracy. Gwarantujemy kompleksową i miłą obsługę, krótki czas oczekiwania na potrawy oraz ich wysoką jakość.

Zapraszamy do odwiedzenia restauracji w Lublinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubelskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kamil
Nie raz byłem tam coś zjeść razem z rodziną w ramach wspólnego wyjścia na miasto i zdecydowanie nie było na co narzekać. Serwowali dobre jedzenie w atrakcyjnych cenach.