Petrotechnika PHU Alfred Fijałkowski

Projektowanie i budowa stacji paliw - wyposażenie oraz serwis.

Budowa i wyposażenie stacji paliw
ul. Przy Stawie 2/1, 20-067 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Petrotechnika PHU Alfred Fijałkowski

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Alfred Fijałkowski. Jestem właścicielem firmy o nazwie Petrotechnika, która na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1990 roku. Moja siedziba znajduje się na terenie Lublina. Zajmuję się głównie projektowaniem oraz budową stacji paliw.
Produkty i usługi
Prowadzona przeze mnie firma funkcjonuje na rynku już od 30 lat, dzięki czemu zdobyłem cenne doświadczenie branżowe. Jestem w stanie w dokładny i profesjonalny sposób zaprojektować oraz zbudować stacje paliw na terenie całego kraju. Swoje usługi oferuję inwestorom, właścicielom i użytkownikom stacji paliw.

Świadczone przeze mnie usługi:
- projektowanie i doradztwo techniczne,
- odtwarzanie dokumentacji zbiorników,
- budowa i projektowanie stacji paliw,
- modernizacje istniejących obiektów,
- wykonawstwo instalacji technologicznych,
- dostosowywanie stacji do obowiązujących przepisów.

Zajmuję się także projektowaniem baz paliwowych, hermetyzacją procesów nalewniczych, a nawet czyszczeniem i wzorcowaniem zbiorników. Wykonuję także próby szczelności zbiorników i rurociągów, jak również przeprowadzam legalizacje dystrybutorów przy współudziale OUM. Zapewniam serwis niesprawnych urządzeń dystrybuujących paliwo. Dodatkowo dostarczam oraz montuję systemy kontrolno-pomiarowe, systemy rurowe oraz separatory węglowodorów.

Dodatkowym aspektem mojej działalności jest projektowanie oraz zakładanie ogrodów. Jestem w stanie oczyszczać i kształtować teren, realizować prace ziemne czy wykonywać nasadzenia. Dodatkowo buduję murki oporowe i ogrody skalne, a także wykonuję nawierzchnie utwardzone i zbiorniki wodne. Moja oferta jest na tyle szeroka, że każdy Klient znajdzie tu coś dla siebie.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy Petrotechnika w Lublinie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń