Mik-Pal Adrian Kłopocki

Budowa, modernizacja oraz naprawa stacji paliw

Budowa i wyposażenie stacji paliw
ul. Strzelecka 6, 63-900 Rawicz wielkopolskie
(9 opinii) napisz opinię
Mik-Pal Adrian Kłopocki
ul. Strzelecka 6, 63-900 Rawicz wielkopolskie
NIP
6991472848
Telefon
Mik-Pal Adrian Kłopocki

Informacje

Opis działalności firmy Mik-Pal Adrian Kłopocki w Rawicz
Firmę Mik-Pal założyliśmy w 2001 roku na terenie Rawicza, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się budową stacji paliw. Zapewniamy również usługi serwisowe. Właścicielem firmy jest Adrian Kłopocki.
Produkty i usługi
Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zainwestowaniem w stację paliw, zapraszamy do kontaktu! Jako kadra firmy Mik-Pal mamy doświadczenie w projektowaniu, kompletowaniu potrzebnych komponentów oraz wykonawstwie kompletnych instalacji. W razie problemów technicznych zapewnimy również pomoc serwisową.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:
- montaż dystrybutorów,
- montaż i czyszczenie zbiorników,
- modernizacja i remonty dystrybutorów,
- sprzedaż dystrybutorów po regeneracji na własny użytek,
- legalizacja zbiorników paliwowych i dystrybutorów,
- próby szczelności zbiorników razem z udziałem w laboratorium UDT,
- litrażowanie zbiorników paliwowych produktem w nich przechowywanym.

Montujemy również studzienki zlewu paliw. Sami dostarczamy wszystkie potrzebne części i akcesoria. Montujemy również wanny i ramy fundamentowe pod dystrybutory, nie zależnie od marki producenta.

Do naszych usług należy także:
- rewizja i kontrola zbiorników LPG (rewizja wewnętrzna i ciśnieniowa)
- kontrola zaworów bezpieczeństwa w zbiornikach LPG,
- regeneracja pomp SKD i SKC,
- naprawy systemów ochrony katodowej,
- naprawy przepływomierzy,
- legalizacja cystern.

Wszystkie elementy dobierzemy zgodnie z Państwa potrzebami. Każda instalacja jest legalna i spełnia wszelakie normy bezpieczeństwa związane z prowadzeniem stacji.

Zapraszamy do kontaktu - firma Mik-Pal w Rawiczu.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Mik-Pal Adrian Kłopocki z lokalizacji: Rawicz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
G
Grzegorz
Firma Mik-Pal zamówiła dla nas nowy zbiornik paliwowy i zajęła się jego montażem. Od lat pomagają nam utrzymać i modernizować stację, dobierając właściwe doposażenie, z atestami i certyfikatami zgodnymi z normami europejskimi. Dzięki współpracy z ich ekipą nie martwimy się o techniczny stan wyposażenia.
M
Magdalena
Stacja, którą dla nas zbudowali działa bez zarzutu! Pozwala na sprawną dystrybucję paliwa. Jest zalegalizowana i ma atestowane części.
N
Negal
Pomogli mi w legalizacji poszczególnych zbiorników. Wykonują też dla mnie okresowe przeglądy i zajmują się czyszczeniem. Jak najbardziej polecam.
K
Kasper
Polecam ich w zakresie budowy stacji paliw. Są terminowi i sumienni. Sami dostarczają potrzebne części i akcesoria. Potrafią wykonać projekt przy określonym budżecie.
G
Grzegorz
Znają się na obsłudze stacji paliw. Pomogli mi zmodernizować moją stację i zbiorniki na podstawie przygotowanych kosztów.
J
Jacek
Polecam ich, dlatego, że zapewniają nam ciągłą i stałą obsługę techniczną. Sprawdzają stan zbiorników. Przeprowadzają litrażowanie. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości od razu planują czynności serwisowe.
L
Laura
Firma zasługuje na pozytywne opinie. Uważam, że bardzo nam pomogli w budowie stacji paliw. Sami załatwili i zalegalizowali odpowiednie zbiorniki. Podłączyli też wszystkie dystrybutory. Budowa trwała naprawdę krótko.
W
Wojtek
Firma z którą naprawdę warto podjąć współpracę, polecam z czystym sumieniem.
Ł
Łukasz
Dobra firma, polecam