Reall Agencja zaopatrzenia technicznego

Z nami napędzisz swój biznes

ul. Wojciechowska 7l, 20-704 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(81) 536 13 00
815361301
814415181
602292044
Reall Agencja zaopatrzenia technicznego

Informacje

Opis działalności
Agencja zaopatrzenia technicznego Reall zlokalizowana jest w Lublinie. Działa ona od 1990 roku, zajmując się sprzedażą elementów techniki transportowej oraz transmisji mocy. Klienci firmy Reall mogą liczyć na szybką i sprawną realizację zamówień.
Produkty i usługi
Specjalnością prowadzonej przez nas firmy jest technika transportowa i napędowa. W branży działamy już kilkadziesiąt lat, a ponadto aktywnie współpracujemy z uznanymi dostawcami, dzięki czemu nasza agencją jest jedną z czołowych w swojej branży.

W ofercie mamy artykuły, takie jak:
- czerpaki elewatorowe,
- koła łańcuchowe,
- kubełki elewatorowe,
- sprzęgła,
- łańcuchy,
- płaskie pasy napędowe,
- hydrauliczne tuleje rozprężne,
- przyssawki,
- taśmy transportowe,
- koła pasowe.

Dodatkowo sprzedajemy łańcuchy do pracy po łuku, łańcuchy o pustych sworzniach i łańcuchy rolkowe z nakładkami U. Można zaopatrzyć się u nas w łańcuchy elastomerowe typu 2K, łańcuchyo wydłużonych ogniwach i łańcuchy do celów transportowych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas łańcuchy rolkowe niewymagające konserwacji i łańcuchy rolkowe nierdzewne. Prowadzimy sprzedaż łańcuchów rolkowych zgodnych z normami zakładowymi, czerpaków elewatorowych i łańcuchów do celów napędowych.

Uzupełnienie oferty to całodobowy serwis taśm transportowych. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo i krótki czas realizacji zamówień. Dysponujemy dużym magazynem i szerokim asortymentem znajdujących się tam wyrobów, dzięki czemu możemy zapewnić też kompleksową obsługę. Natomiast automatyczne regały sterowane systemem komputerowym pozwalają na sprawne realizowanie zamówień.

Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty agencji zaopatrzenia technicznego Reall.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń