Ir-Poż Artykuły Bhp i Ppoż.

Dystrybucja artykułów przeciwpożarowych

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Zamojska 24, 20-105 Lublin lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Ir-Poż Artykuły Bhp i Ppoż.
ul. Zamojska 24, 20-105 Lublin lubelskie
NIP
7131040676
Strona www
Telefon
Ir-Poż Artykuły Bhp i Ppoż.

Informacje

Opis działalności firmy Ir-Poż Artykuły Bhp i Ppoż. w Lublin
Ir-Poż zajmuje się dystrybucją sprzętu bhp i przeciwpożarowego. Siedziba działalności znajduje się w Lublinie. Właścicielem jest Ireneusz Łoboda, który zachęca do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Ir-Poż działa już od 2012 roku. Specjalizuje się w dystrybucji sprzętu przeciwpożarowego i bhp. W asortymencie znajduje się szeroki wybór artykułów, do których należą między innymi gaśnice, hydranty oraz apteczki HACCP, przemysłowe, samochodowe i turystyczne. Istnieje możliwość zakupienia obuwia roboczego, rękawic ochronnych i szelek bezpieczeństwa. W ofercie znajdują się również:

- drzwi przeciwpożarowe,
- zestawy ratownictwa medycznego,
- znaki ewakuacyjne,
- odzież robocza,
- sprzęt wysokościowy,
- tarcze kierowania ruchem,
- hydranty wewnętrzne.

W zakres usług wchodzą także legalizacja, konserwacja i serwis gaśnic oraz badania hydrantów. Klienci mogą zaopatrzyć się w środki ochrony osobistej, takich jak hełmy ochronne, maski, ochronniki słuchu, pochłaniacze, osłony twarzy, fartuchy i kamizelki. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Interesanci mogą liczyć na atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Ir-Poż Artykuły Bhp i Ppoż. z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Aktualności

kurtka BHP

02.11.2023

Ir-Poż to działalność o ugruntowanej pozycji na rynku, która od dłuższego czasu zajmuje się dostarczaniem odzieży BHP. Jednym z produktów, które oferuje firma, są kurtki chroniące przed napięciem elektrycznym. Są one wykonane są z materiału ognioodpornego i wyposażone w kaptur oraz zamek błyskawiczny. Kurtki są dostępne w różnych rozmiarach, od S do XXL. Dzięki zaangażowaniu firmy Ir-Poż w jakość i bezpieczeństwo, mogą Państwo zaufać, że ich kurtki zapewnią niezbędną ochronę w Państwa miejscu pracy.

osłona nahełmowa

20.09.2023

Oferujemy Państwu rożnorodne produkty BHP, a w tym między innymi elementy przeznaczone do ochrony głowy i twarzy. Osłona nahełmowa przeciwwodotryskowa została zaprojektowana w celu ochrony użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym. Jest to szczególnie ważne w przypadku pracowników wykonujących zadania w pobliżu źródeł wysokiej temperatury, takich jak piece hutnicze czy koksownie.Zapraszamy do kontaktu.

hydranty

28.07.2023

Oferujemy Państwu hydranty, które są niezwykle ważnym elementem systemu przeciwpożarowego i stanowią kluczowy punkt w przypadku pożaru.Skład hydrantu składa się z kilku elementów, a są nimi: szafka hydrantowa, zawór hydrantowy, zwijadło węża, wąż tłoczny, prądownica hydrantowa, zamek instrukcje, karta gwarancyjna oraz oznakowanie.Zapraszamy do kontaktu.

obuwie ochronne

01.05.2023

Obuwie BHP jest nieodzownym elementem każdego miejsca pracy, ponieważ zapewnia niezbędną ochronę przed urazami i wypadkami. Dodatkowo charakteryzuje się wysokim poziomem wygody i trwałości, co umożliwia użytkowanie go przez długi czas. W naszej firmie posiadamy szeroki wybór obuwia BHP, dlatego jeśli są Państwo nim zainteresowani, zachęcamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
G
Gabriel
Ir-Poż posiada w ofercie szeroki wybór sprzętu przeciwpożarowego i bhp. Wielokrotnie się w niego u nich zaopatrywałem i nigdy się nie zawiodłem. Polecam!