Bud-Max

Sprzedaż oraz transport materiałów sypkich i drewna.

Drewno opałowe
21-025 Krasienin-Kolonia 49 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bud-Max
21-025 Krasienin-Kolonia 49 lubelskie
NIP
7122482736
Telefon
Bud-Max

Informacje

Opis działalności firmy Bud-Max w Krasienin-Kolonia
Prowadzimy firmę o nazwie Bud-Max. Już od 2010 roku zajmujemy się produkowaniem wyrobów z drewna oraz ich transportem. Właścicielem działalności jest Krzysztof Budoran, a sama siedziba znajduje się w Lublinie.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja wyrobów drewnianych i ich transport. Posiadamy spore doświadczenie, które pozwala nam na sprawne oraz umiejętne realizowanie zleceń. Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego zapewniamy bogaty wybór proponowanych produktów.

Wszystkie wyroby transportujemy na terenie kraju oraz poza granicami Polski. Oferujemy przewóz do takich państw, jak:
- Malta,
- Anglia,
- Włochy,
- Belgia,
- Francja,
- Szwecja,
- Norwegia.

W przypadku innego zapotrzebowania na transport prosimy Państwa o kontakt. Chętnie realizujemy zlecenia dostosowane do konkretnych potrzeb. Mamy również możliwość przeprowadzenia dostaw o tonażu poniżej 3,5 tony, a także ponad tej wartości.

Zapewniamy produkowanie wyrobów z drewna, takich jak pellet, bruk dębowy oraz drewno kominkowe. Prowadzimy też sprzedaż materiałów opałowych, w tym odmian węgla. Zaliczamy do nich miał, ekogroszek, orzech i kostkę. Posiadamy nawet szeroki wybór palet. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Bud-Max z Lublina.
Zasięg działania
Firma Bud-Max z lokalizacji: Krasienin-Kolonia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń