Jantom Transport Gajo Prokocki sp.j.

Ocieplanie pianką PUR

Izolacja termiczna
08-540 Stara Rokitnia 116 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jantom Transport Gajo Prokocki sp.j.
08-540 Stara Rokitnia 116 lubelskie
NIP
7162523648
Telefon
Jantom Transport Gajo Prokocki sp.j.

Informacje

Opis działalności firmy Jantom Transport Gajo Prokocki sp.j. w Stara Rokitnia
Firmę Jantom Transport założyliśmy w 2002 roku. Nasza siedziba znajduje się w Starej Rokitni, w powiecie ryckim, w województwie lubelskim.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w ocieplaniu obiektów. Najczęściej ocieplamy budynku usługowe, biurowe i mieszkalne. Prace wykonujemy z wykorzystaniem pianki poliuretanowej. Jest to rozwiązanie o wielu zaletach. Ocieplanie pianką PUR to niezwykle skuteczna metoda, która pozwala utrzymać ciepło wewnątrz budynku.

Piankę PUR cechują bardzo dobre właściwości termoizolujące. Pozwala to na zatrzymanie ciepła zimą, a latem uniemożliwia napływ gorącego powietrza. Do zalet pianki zalicza się też łatwość i szybkość montażu.

Zawsze dbamy o dokładne przygotowanie powierzchni przed przystąpieniem do ocieplania.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Jantom Transport.
Zasięg działania
Firma Jantom Transport Gajo Prokocki sp.j. z lokalizacji: Stara Rokitnia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń