Chojnicki Janusz Gabinet Reumatologiczny

Reumatolodzy
ul. Wróblewskiego 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
501 468 555
Adres korespondencyjny
ul. Wróblewskiego 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie

Informacje

Firma Chojnicki Janusz Gabinet Reumatologiczny prowadzi działalność w branży Reumatolodzy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Gorzów Wielkopolski w województwie lubuskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Chojnicki Janusz Gabinet Reumatologiczny poprzez telefon: 501 468 555 .
Z przedstawicielem firmy Chojnicki Janusz Gabinet Reumatologiczny możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 66-400 Gorzów Wielkopolski ul. Wróblewskiego 49,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Chojnicki Janusz Gabinet Reumatologiczny w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Kamila
Do lekarza poszłam kiedy już ból ustąpił z wieloma pytaniami, Pan doktor stwierdził, że on w zasadzie zajmuje się leczeniem, ale odpowiedział bardzo dokładnie na moje pytania, oglądnął stare zdjęcia rentgenowskie, pouciskał i uspokoił. Powiedział, że wózek mi nie grozi! A na koniec nie wziął ode mnie ani złotówki! Te pozytywne opinie są zgodne z prawdą! Polecam każdemu!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.