Bow Max sp. z o.o.

Twój producent osłon wewnętrznych i zewnętrznych

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Objazdowa 40, 65-752 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bow Max sp. z o.o.
ul. Objazdowa 40, 65-752 Zielona Góra lubuskie
Telefon
Bow Max sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Bow Max sp. z o.o. w Zielona Góra
Firma Bow-Max znajduje się w Zielonej Górze. Od ponad 30 lat działa jako producent osłon wewnętrznych i zewnętrznych. Klientom dostarcza również nowoczesne okna, bramy czy markizy. Współpracuje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także deweloperami czy inwestorami z sektora publicznego.
Produkty i usługi
Staranny dobór materiałów sprawia, że osłony okienne, produkowane przez Bow-Max w Zielonej Górze, są praktyczne oraz niezwykle wytrzymałe. Oferowane osłony skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wygodną regulację temperatury latem oraz zimą umożliwiają rolety zewnętrzne. W tym zakresie firma produkuje i montuje:
- rolety elewacyjne,
- rolety nadstawne,
- rolety podtynkowe,
- rolety specjalne.

Klientom umożliwia tez zakup żaluzji fasadowych sterowanych ręcznie lub elektrycznie. Wyposażone są w lamele, których nachylenie można regulować zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

W ofercie nie mogło zabraknąć refleksoli, które również chronią pomieszczenia przed nagrzewaniem się. Dostępne są w wersji z lub bez kasety.

Kolejną osłoną, dostępna w ofercie Bow-Max, są roletki materiałowe, w tym również rolety dzień/noc. Firma produkuje oraz montuje też żaluzje poziome aluminiowe, drewniane oraz plisowane, a także żaluzje pionowe Vertical i żaluzje pionowe panelowe.

Ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym zapewniają oferowane przez Bow-Max markizy. W ofercie znajdą Państwo:
- markizy balkonowe,
- markizy tarasowe,
- markizy dachowe,
- markizy boczne,
- markizolety.

Klientom szukającym solidnego zadaszenia tarasu, poleca zakup pergoli tkaninowych lub lamelowych.

W zakresie stolarki otworowej firma dostarcza okna PVC i aluminiowe, drzwi zewnętrzne oraz bramy garażowe rolowane, segmentowe i przemysłowe.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Bow Max sp. z o.o. z Zielona Góra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

okna,