Dominikowski Wózki widłowe

Sprzedaż, wynajem i naprawa wózków widłowych zasilanych LPG i dieslem

Wózki widłowe
66-450 Motylewo 33 lubuskie
(2 reviews) napisz opinię
Dominikowski Wózki widłowe
66-450 Motylewo 33 lubuskie
NIP
5993010123
Telefon
Dominikowski Wózki widłowe

Informacje

Opis działalności firmy Dominikowski Wózki widłowe w Motylewo
Dominikowski to firma specjalizująca się w sprzedaży wózków widłowych oraz w usługach związanych z pojazdami transportu bliskiego. Jej siedziba znajduje się w Motylewie, w powiecie gorzowskim, w województwie lubuskim, a początku działalnością sięgają 2011 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Miłosz Dominikowski.
Produkty i usługi
Magazyny, hale produkcyjne, place budowy, składy budowlane i wiele innych miejsc obsługiwane są przez wózki widłowe. Pojazdy te służą do transportowania ładunków, najczęściej na paletach, na krótkich dystansach. Można za ich pomocą wykonywać załadunek i rozładunek oraz magazynować towar. Zakup nowego wózka widłowego nie jest jednak tani, dlatego warto poszukać tańszej alternatywy. Znajdą ją Państwo w firmie Dominikowski. Sprzedaje ona używane wózki widłowe takich marek jak Toyota, Hyster, Mitsubishi, Cesab i Jungheinrich oraz wypożycza wózki na krótki i długi czas. Zarówno kupione, jak i wynajęte pojazdy firma Dominikowski może dowieźć na wskazane miejsce lawetą. Nadaje się ona też do przewożenia traktorów i maszyn drogowych, np. walców i koparkoładowarek.

Ważnym punktem w ofercie firmy Dominikowski jest też serwis wózków widłowych. Zalicza się do niego wymianę pełnych i pneumatycznych opon oraz naprawę silników, zawieszenia i instalacji elektrycznych oraz elektronicznych. Ponadto firma zajmuje się takimi usługami jak:
-naprawa skrzyń biegów w wózkach widłowych
-regeneracja masztów
-naprawa hydrauliki wózków widłowych
-montaż lpg w wózkach widłowych
-montaż chwytaków na wózkach widłowych

Prace prowadzone są z użyciem oryginalnych części zamiennych albo zamienników.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Dominikowski. Więcej, w tym aktualne oferty sprzedaży wózków znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Dominikowski Wózki widłowe z lokalizacji: Motylewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
M
Maciek
Pełna obsługa. Badania UDT, konserwacja, transport. Serdecznie polecam
P
Piotrek
Polecam, profesjonaliści!

Słowa kluczowe

udt,