"Budinstal" Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne w Upadłości Układowej

Budowa i wyposażenie stacji paliw
ul. Staszica 18, 66-300 Międzyrzecz lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
NIP
5960003307

Informacje

"Budinstal" Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne w Upadłości Układowej działa w branży Budowa i wyposażenie stacji paliw. Siedziba firmy znajduje się w województwie lubuskim w miejscowości Międzyrzecz.
Firma świadczy działalność pod adresem 66-300 Międzyrzecz ul. Staszica 18. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Budinstal" Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne w Upadłości Układowej: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Budinstal" Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne w Upadłości Układowej w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.