Michał Tataruch Mti Technika Grzewcza I Sanitarna

Montaż i modernizacje ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Spółdzielców 12/98, 30-682 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
789 062 475
Adres korespondencyjny
ul. Spółdzielców 12/98, 30-682 Kraków Bieżanów-Prokocim, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MTI Technika Grzewcza I Sanitarna znajduje się w Krakowie. Firma, której właścicielem jest Michał Tataruch, zajmuje się usługami w zakresie ogrzewania i instalacji wod.-kan.
Produkty i usługi
MTI to firma specjalizująca się w techniczne grzewczej i sanitarnej. Zatrudnia doświadczonych pracowników, dysponuje specjalistycznym sprzętem i zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dotrzymuje terminów, a atrakcyjne ceny, które oferuje sprawiają, że jest najlepszym wyborem na rynku.

MTI zajmuje się m. in. pracami przy modernizacji i montażu centralnego ogrzewania. Prace polegają przede wszystkim na instalacji kotłów i pieców zasilanych różnym paliwem. Systemy składają się z urządzeń wytwarzających ciepło i instalacji, które je rozprowadzają, takich jak grzejniki i ogrzewanie podłogowe. Poza centralnym ogrzewaniem firma oferuje również:
• montaż kolektorów słonecznych
• usługi hydrauliczne
• montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych
Przedsiębiorstwo podejmuje się też białego montażu, czyli podłączania urządzeń sanitarnych. Mogą to być brodziki, wanny, umywalki i toalety.

Więcej informacji dotyczących firmy MTI otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu. W sprawie oferty można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń