SSM Bram Para Sebastian

Spawanie bram garażowych

Bramy i ogrodzenia
os. Korcza 88, 34-120 Inwałd małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
SSM Bram Para Sebastian

Informacje

Opis działalności
Sebastian Para jest właścicielem firmy SSM Bram, która znajduje się w Inwałdzie, w województwie małopolskim. Jesteśmy młodą i świetnie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się spawaniem bram wjazdowych i innych konstrukcji na wymiar. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma SSM Bram oferuje usługi spawalnicze na najwyższym poziomie. Przede wszystkim wykonujemy:
- bramy wjazdowe,
- balustrady zewnętrzne,
- balustrady wewnętrzne,
- ogrodzenia,
- bramy przesuwne,
- przęsła ogrodzeniowe.

Produkty powstają ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium. Bramy są wykonywane przez certyfikowanych spawaczy, którzy zawsze terminowo realizują projekty. Zarówno balustrady, jak i ogrodzenia są dopasowane do Państwa potrzeb. Jesteśmy wstanie wykonać standardowe wzory bram, ale także nietypowe konstrukcje według wymiarów podanych przez Klienta.

Bramy i balustrady wykonane ze stali nierdzewnej są jednocześnie solidną ochroną posesji oraz jej elegancką wizytówką. Materiał, jakim jest stal nierdzewna, pozwala uzyskać nowoczesny wygląd ogrodzenia. Przede wszystkim jest jednak bardzo trwały i odporny na ciężkie warunki atmosferyczne. Stal nierdzewna cechuje się także odpornością na korozje, wysokim połyskiem, możliwością recyklingu i eleganckim wyglądem.

Oferujemy również bramy zautomatyzowane, które zamykają się samoczynnie i są dużym udogodnieniem dla lokatorów.

Doświadczenie i wiedza na temat spawalnictwa pozwala wykonać nam najbardziej wyszukane projekty i szkice. Oferujemy nie tylko wykonanie, ale również montaż bram i ogrodzeń u Klienta. Aby zwiększyć wytrzymałość konstrukcji malujemy je proszkowo lub na mokro.

Zapraszamy do kontaktu z firmą SSM Bram w Inwałdzie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chrzanowski, Kraków, myślenicki, oświęcimski, wadowicki, Jaworzno, Bielsko-Biała, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń