MobilBlastECO Artur Stawicki

Piaskowanie, śrutowanie i szkiełkowanie różnych powierzchni

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Limanowskiego 12H/15, 96-300 Żyrardów mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
MobilBlastECO Artur Stawicki

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MobilBlastECO zlokalizowana jest w Żyrardowie, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku działamy od 2017 roku. Właścicielem firmy jest Artur Stawicki.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczenie kompleksowych usług z zakresu piaskowania. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- piaskowanie,
- śrutowanie,
- szkiełkowanie,
- piaskowanie stali konstrukcyjnej,
- piaskowanie aluminium,
- szkiełkowanie aluminium.
Ponadto do naszych zadań należy renowacja felg, piaskowanie felg oraz piaskowanie stali. Klienci mogą skorzystać z oferty malowania felg, stali konstrukcyjnej oraz aluminium. Dodatkowo zajmujemy się lakierowaniem felg, stali oraz stali konstrukcyjnej.

W ramach oferty wykonujemy również takie usługi jak:
- malowanie przemysłowe,
- obróbka strumieniowo-ścierna,
- renowacja powłok malarskich,
- anty-korozja, antykorozja,
- usuwanie powłok malarskich,
- usuwanie rdzy,
- piaskowanie ścian z kamienia naturalnego,
- impregnacja kamienia naturalnego i kostki brukowej.
Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt, dzięki któremu wszelkie usługi świadczymy solidnie oraz precyzyjnie. Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
V
Viking
Człowiek co najmniej niepoważny. Od czwartku od godz. 12,00 umówiona usługa. Artur S. 3 razy przesuwał godzinę i dzień przyjazdu. najpierw na piątek 15.00 . W piątek o 14,00 Sms ze jednak w sobotę o 7,00 rano,. W piątek o godz.23,00 ? Sms ze jednak w sobotę o 9,30. W sobotę telefon o 7,30 że jednak chyba nie da rady, a w ogóle to pogoda niepewna itp. na moje usilne naleganie aby jednak przyjechał , bo auto od czwartek w pełni przygotowane do prania , zgodził się przyjechać. Czekam na parkingu jak głupiec gościa nie ma. O godz.9,45 dzwonie do pajaca , nie odbiera , udaje ze go nie ma. O godz. 10,00 wysyłam mu Smsa z opinią co o nim myślę , a ten mi odpisuje że jest 5 km ode mnie , w Jeżowie k. Łodzi ? Blisko 80 km ? No , kłamać to tez trzeba umieć. Nie polecam tego gościa w zadym przypadku , szkoda czasu i nerwów na takiego pajaca.