Elektromechanika chłodnicza Jarosław Chyliński

Specjalizujemy się w serwisie mebli chłodniczych i klimatyzacji

Serwis urządzeń chłodniczych
pl. Nowy Rynek 1/19, 09-400 Płock mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię
Elektromechanika chłodnicza Jarosław Chyliński
pl. Nowy Rynek 1/19, 09-400 Płock mazowieckie
NIP
7740019738
Telefon
Elektromechanika chłodnicza Jarosław Chyliński

Informacje

Opis działalności firmy Elektromechanika chłodnicza Jarosław Chyliński w Płock
Firma, którą prowadzi Jarosław Chyliński znajduje się w Płocku, na terenie województwa mazowieckiego . Działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Zajmujemy się elektromechaniką chłodniczą. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest serwisowanie urządzeń chłodniczych. Posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Jarosław Chyliński.

W ramach elektromechaniki chłodniczej oferujemy Państwu:
- serwis sprzętu AGD,
- serwis klimatyzacji,
- montaż urządzeń chłodniczych,
- serwis pralek,
- serwis lodówek,
- serwis kuchenek elektrycznych,
- serwis mebli chłodniczych.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż klimatyzatorów. Chętnie podpowiemy Państwu, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego sprzętu, który spełni Państwa oczekiwania.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Jesteśmy w stanie odnaleźć najmniejszą usterkę i ją usunąć. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Zapraszamy do kontaktu - serwis urządzeń chłodniczych z Płocka.
Zasięg działania
Firma Elektromechanika chłodnicza Jarosław Chyliński z lokalizacji: Płock świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
M
Migluk
Nasza klimatyzacja nie schładzała odpowiednio pomieszczeń, więc zadzwoniliśmy do tej firmy. Pan obejrzał dokładnie sprzęt i wykrył przyczynę usterki. Niezbędna była wymiana części, a usługa została wykonana sprawnie już na drugi dzień. Polecam za sprawną reakcję na zgłoszenie Klienta i dostęp do elementów zamiennych.
V
Valdus321
Mieliśmy problem z komorą chłodniczą, ponieważ nie utrzymywała odpowiedniej temperatury. Firma Pana Jarosława Chylińskiego wysłała do nas serwisanta, który sprawdził dokładnie, w czym problem i wycenił całą naprawę. Koszty serwisu były przystępne, a po naprawie nie mieliśmy dotąd żadnych problemów.
B
Basia
Pomogli mi dopasować klimatyzację do wymagań całego obiektu. Dobrali taki sprzęt, który chłodzi spore pomieszczenia biurowe z dużą ilością osób. Wykonali montaż i poukrywali wszystkie elementy instalacji.
I
Igor
Moja kuchenka elektryczna ciągle wyświetlała napis error. Serwisant z tej firmy od ręki usunął usterkę, zachowując przy tym wszystkie środki bezpieczeństwa.
S
Sławek
Fachowe doradztwo, błyskawiczna realizacja, terminowość i super ekipa montażowa- Podziękowania dla Pana Piotra. Prosty klucz do sukcesu.
M
Martyna
Miałam problem z pralką, która ustawiała zupełnie inny program, niż wybierałam. Zgłosiłam usterkę do tej firmy i okazało się, że wykonają naprawę w bardzo dobrej cenie i że opłaca mi się naprawić sprzęt, zamiast kupować nowy. Pralka działa już prawie 2 miesiące od przeprowadzenia serwisu.
Ł
Łucja
Cieszę się, że współpracuję z tą firmą w kwestii obsługi lad chłodniczych. Zawsze mi doradzą w kwestiach technicznych i wykonują szczegółowy przegląd lady, za nim ją uruchomią. Nie mam awarii sprzętu, dzięki regularnym przeglądom wykonywanym przez tę firmę.