Geokart usługi geodezyjne i kartograficzne Krzysztof Kotarski

Dokładne świadczenie usług geodezyjnych

Geodezja
pl. Nowy Rynek 8/1, 09-200 Płock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 070 094
Adres korespondencyjny
pl. Nowy Rynek 8/1, 09-200 Płock mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Geokart zajmuje się świadczeniem szeroko pojętych usług geodezyjnych. Właścicielem jest Krzysztof Tadeusz Kotarski, a siedziba zlokalizowana jest w Płocku, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo posiada cenne doświadczenie w branży i gwarantuje precyzyjne wykonywanie wszelkich zleconych zadań.
Produkty i usługi
Firma Geokart to przede wszystkim świadczenie szerokiego zakresu usług geodezyjnych oraz kartograficznych. Posiadają cenne doświadczenie w branży, a wszystkie zlecenia realizują z należytym zaangażowaniem oraz dokładnością. Firma nawiązała liczne współprace z biurami projektowymi czy budowlanymi, przez co może wspierać realizację inwestycji.

Oferta to między innymi:
- podziały nieruchomości,
- pomiary i wytyczenia,
- kanalizacje sanitarne,
- obsługa inwestycji,
- inwentaryzacje powykonawcze,
- wytyczenia budynków.

Firma świadczy także szeroko rozumiane usługi kartograficzne. W ich skład wchodzą chociażby tworzenie map do celów projektowych. Poza tym zajmują się również pomiarami realizacyjnymi, przeprowadzaniem inwentaryzacji architektonicznych czy szybów windowych, a także wykonują pomiary objętości mas ziemnych.

Pracownicy działają w branży już od wielu lat, przez co dokładnie poznali branżę oraz rynek. Pozwala to na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości, przy użyciu specjalistycznych sprzętów oraz narzędzi. Szeroka oferta firmy sprawia, że z pewnością znajdą w niej Państwo coś dla siebie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, gdzie biuro Geokart rozwieje wszelkie wątpliwości i udzieli wyczerpujących odpowiedzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń