Kana Skład kostki brukowej i galanterii betonowej firmy Jadar Beata Szparaga

Sprzedaż detaliczna i hurtowa najwyższej klasy kostki brukowej.

Kostka brukowa
ul. Kapturska 7, 26-601 Radom mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 510 600
604302002
Kana Skład kostki brukowej i galanterii betonowej firmy Jadar Beata Szparaga

Informacje

Opis działalności
Firma Kana to dystrybutor kostki brukowej i galanterii betonowej marek Jadar oraz Galabeton. Działalność prowadzimy w Radomiu, w województwie mazowieckim. Na rynku istniejemy od 2007 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Beata Szparaga.
Produkty i usługi
Nasze wieloletnie doświadczenie znajduje swoje odzwierciedlenie w ilości usatysfakcjonowanych klientów. Przez lata znakomicie poznaliśmy rynek i dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową – oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm brukarskich czy inwestorów.

Oferowane przez nas produkty to między innymi:
- kruszywa dekoracyjne,
- kostka granitowa,
- kamień,
- galanteria betonowa,
- kostka brukowa.

Nasza oferta obejmuje również produkty betonowe oraz akcesoria. Dysponujemy kostką brukową dekoracyjną, ekologiczną i standardową. Dostarczamy również obrzeża, krawężniki i odwodnienia liniowe.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, zajmujemy się także projektowaniem oraz transportem materiałów z rozładunkiem. W naszych ogrodach wystawowych możliwe jest obejrzenie kilkudziesięciu odmian szlachetnej kostki brukowej, płyt tarasowych, kostki z granitu i kilku odmian żwirów i grysów.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń