Green street Malwina Koziestańska

Stworzymy dla Ciebie ogród marzeń

Ogrodnictwo
ul. Szaloma Asza 2, 02-110 Siedlce mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
575 322 777
Adres korespondencyjny
ul. Szaloma Asza 2, 02-110 Siedlce mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Malwina Koziestańska jest właścicielką firmy Green Street, która znajduje się w Siedlcach, w województwie mazowieckim. W branży działamy od 2008 roku. Zajmujemy się projektowaniem terenów zieleni dla Klientów prywatnych, biznesowych i instytucji publicznych. Na przełomie ponad 10 lat udało nam się podjąć współpracę z wieloma firmami zajmującymi się architekturą krajobrazu. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Biuro projektowe Green Street stara się zawsze przygotować plan zagospodarowania terenów zielonych, który będzie satysfakcjonujący dla Klienta, ale jednocześnie będzie charakteryzował się odpowiedzialnością w zarządzeniu środowiskiem naturalnym i jego walorami.

Projektujemy ogrody prywatne, parki publiczne, ogródki należące do hoteli lub restauracji, skwery miejskie, a także otoczenie wokół biur, szpitali, czy sklepów. Dobieramy także odpowiednie rośliny będące elementem wykończeniowym dla wnętrz mieszkań, czy biur. Wszędzie tam, gdzie jest roślinność, przyjemniej się odpoczywa, ale także pracuje. Za nami także projekty dotyczące umieszczenia roślin na balkonach i tarasach. Przygotowujemy projekt koncepcyjny oraz wykonawczy. Nad każdą pracączuwa jeden z naszych projektantów. Dzięki temu Klienci mają pewność, że każdy szczegół zostanie zrealizowany zgodnie z umową. Pomagamy również przy kupnie i transporcie materiałów.

W naszej ofercie znajdują się:
- projekty oświetlenia,
- projekty drogowe,
- projekty elementów wodnych,
- projekty nawodnienia,
- projekty małych form architektonicznych,
- inwentaryzacje dendrologiczne,
- waloryzacje drzewostanu,
- rewaloryzacje zieleni,
- doradztwo.

Zajmujemy się projektowaniem małej architektury, mebli ogrodowych oraz zawsze modnych i estetycznych dodatków takich jak fontanny, oczka wodne itp.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Green Street z Siedlec.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń