Kreski Sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki

Profesjonalny dostawca rozwiązań do automatycznej identyfikacji

Znakowanie, kodowanie i hologramy
ul. Mory 12, 01-303 Warszawa Bemowo, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Kreski Sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki

Informacje

Opis działalności
Kreski Sp.j. to polska firma założona w 2004 roku i zlokalizowana w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania do automatycznej identyfikacji (Auto ID). Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą - nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu wszelkich informacji na jej temat. Więcej szczegółów oraz kontakt znajdują się na naszej stronie internetowej.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy jest dystrybucja specjalistycznych urządzeń takich jak drukarki etykiet czy czytniki terminali. Prowadzimy również ich profesjonalny serwis oraz prowadzimy wypożyczenia.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od 2004 roku. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych produktów oraz usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:
- drukarki etykiet
- czytniki kodów kreskowych
- czytniki do terminali
- terminale przenośne
- drukarki półprzemysłowe.

Mamy też materiały eksploatacyjne takie jak tagi RFID, etykiety i taśmy termotransferowe.

Dodatkowo możemy zaoferować terminale wózkowe, weryfikatory kodów oraz oprogramowanie do automatycznej identyfikacji. Nasza oferta to także komputery przenośne, komputery przemysłowe oraz infrastruktura sieci radiowych.

Świadczymy także szereg usług związanych z naszą branżą. Wykonujemy znakowanie magazynów, wydruk etykiet czy audyt sieci radiowej. Prowadzimy profesjonalne szkolenia oraz montujemy terminale wózkowe. Prowadzimy serwis terminali oraz drukarek kodów kreskowych.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż oraz obszerną wiedzę techniczną są w stanie zawsze trafnie doradzić i rozwiązać każdy problem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
GieSka
Profesjonalni i pomocni