"Abaka" S.C. Komputerowe Usługi Biurowe

Tłumacze
ul. Bajana 28, 01-904 Warszawa Bielany, woj. mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
NIP
1180833480
Strona www
Telefon

Informacje

Firma "Abaka" S.C. Komputerowe Usługi Biurowe prowadzi działalność w branży Tłumacze. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (22) 66...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę "Abaka" S.C. Komputerowe Usługi Biurowe. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Bajana 28, 01-904 Warszawa.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.27502N, 20.9327E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Abaka" S.C. Komputerowe Usługi Biurowe oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
P
Anna Piotrowska
Swietna firma. Mili pracownicy, szybka i solidna obsluga, pelen profesjonalizm. Bardzo polecam wspolprace z firma ABAKA.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.