Jurmix - sprzedaż i wynajem wózków widłowych, hydraulika siłowa

Sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych

Wózki widłowe
ul. Borowika 15, 05-075 Warszawa mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 773 47 60
Jurmix - sprzedaż i wynajem wózków widłowych, hydraulika siłowa

Informacje

Opis działalności
Jurmix to firma specjalizująca się w sprzedaży nowych i używanych wózków widłowych. Działamy na rynku już od 1992 roku. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Siedzibę firmy znajdą Państwo w Warszawie.
Produkty i usługi
Wózki widłowy to nieodłączny element każdego, większego magazynu. Pojazdy te umożliwiają szybki przewóz nawet bardzo ciężkich przesyłek! W Jurmix znajdą Państwo ogromny wybór nowych i używanych wózków widłowych. Sprzedajemy również inne urządzenia transportu wewnętrznego, części zamienne, akcesoria i ogumienie do wózków widłowych.

Co więcej, w Jurmix mogą Państwo dokonać serwisu wózków widłowych. Wykonujemy między innymi:

- montaż opon do wózków widłowych,
- montaż kół do wózków widłowych,
- wymianę oleju,
- wymianę filtrów paliwa, oleju, powietrza,
- modernizację wózków widłowych i montaż osprzętu,
- naprawę oraz wymianę uszkodzonych części i podzespołów.

Działamy także z zakresu hydrauliki siłowej. Sprzedajemy siłowniki, rozdzielacze, pompy hydrauliczne, zawory,a także przewody hydrauliczne i zakucia.

Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Warszawie. Zapewniamy stałą dostępność produktów i urządzeń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Albert
Bardzo interesująca oferta. Niskie ceny zarówno za wózki używane, jak i te nowe. Pracownik doradził mi przy wyborze odpowiedniego. Fajnie, że w razie konieczności można skorzystać z ich serwisu.
M
Mikołaj
Świetne wózki widłowe. W zależności od potrzeb można kupić nowe lub używane. Ja się zdecydowałem na używane i jestem zadowolony. Zapłaciłem niewiele, a sprzęt działa bez zarzutów.