Lider Optyk Salon Optyczny, Okulista, Optyk, Soczewki Kontaktowe

Badania wzroku i dobieranie okularów oraz soczewek kontaktowych

Optycy
ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa Ochota, mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Lider Optyk Salon Optyczny, Okulista, Optyk, Soczewki Kontaktowe
ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa Ochota, mazowieckie
NIP
5262738896
Telefon
Lider Optyk Salon Optyczny, Okulista, Optyk, Soczewki Kontaktowe

Informacje

Opis działalności firmy Lider Optyk Salon Optyczny, Okulista, Optyk, Soczewki Kontaktowe w Warszawa
Salon optyczny Lider Optyk znajduje się w Warszawie. Działa od 2003 roku. Oferuje artykuły optyczne dla osób w każdym wieku.
Produkty i usługi
Pogarszający się wzrok przeszkadza w życiu prywatnym i zawodowym. Nieleczone wady mogą się pogłębiać, dlatego należy odwiedzić okulistę. Można go znaleźć w salonie optycznym Lider Optyk. Tutaj lekarze przeprowadzają komputerowe badania wzroku dzieci i dorosłych. Wyniki badań są podstawą do dobrania klientom odpowiednich artykułów optycznych. Mogą to być np. okulary progresywane, a także do jazdy samochodem, przeciwsłoneczne i inne. Składają się z soczewek różnych producentów, w tym HOYA. Osadzane są w modnych oprawkach okularowych takich marek jak Prada, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Vogue i wielu innych.

Oferta Lider Optyk obejmuje również soczewki kontaktowe. Dzielą się na:
-soczewki sferyczne,
-soczewki toryczne,
-soczewki wieloogniskowe,
-kolorowe,
-soczewki do noszenia ciągłego.

W salonie naprawiane są ponadto okulary i sprzedawane są akcesoria okularowe. Można do nich zaliczyć środki do pielęgnacji, etui, a także inne produkty.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez Lider Optyk można znaleźć na stronie internetowej. Z salonem najlepiej kontaktować się telefonicznie oraz e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Lider Optyk Salon Optyczny, Okulista, Optyk, Soczewki Kontaktowe z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
W
Wiktoria
Atrakcyjny salon! Miałam najdokładniejsze badanie wzroku za całe życie, precyzyjna praca całego zespołu, żeby każdy klient wyszedł zadowolony i dobrze widział). Korzystne ceny, duży wybór bardzo ładnych oprawek, soczewek, profesjonalna obsługa! Zapisać się na badanie można było telefonicznie. Gorąco polecam!
P
Paweł
Nie lubię okularów i noszę soczewki. Kupuję je w salonie Lider Optyk. Tutaj mają największy wybór.
Z
Zenus167
Sprzedają i naprawiają okulary. Dla mnie to najlepszy salon optyczny w mieście.
W
Wiki_kiki977
Dziękuję za naprawę okularów! Bez nich nic nie widzę.
M
Maksymilian
Lider Optyk to najlepsze miejsce na zakup okularów. Nie tylko wykonują badania, ale też mają duży wybór szkieł korekcyjnych. Osadzają je w modnych oprawkach. Każdy znajdzie coś w swoim guście i na swoją kieszeń.
K
kris1967
Można się u nich przebadać i kupić odpowiednie okulary. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Nie muszę chodzić dodatkowo po okulistach, tylko w jednym miejscu wykonuję diagnostykę i czekam na gotowe okulary.