Klimatyzacja Went-Klima w Panoramie Firm

Klimatyzacja Went-Klima

Klimatyzacja Warszawa, Montaż Klimatyzacji w Warszawie

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  07:00 - 17:00
 2. wtorek:
  07:00 - 17:00
 3. środa:
  07:00 - 17:00
 4. czwartek:
  07:00 - 17:00
 5. piątek:
  07:00 - 17:00
 6. sobota:
  09:00 - 16:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Klimatyzacja Warszawa, montaż klimatyzacji w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy usługi serwisu i montażu klimatyzatorów w miejscowości Warszawa i jej pobliskich okolicach. Jesteśmy autoryzowanym serwisantem wielu firm. Klimatyzacja Warszawa Went-Klima to firma specjalizująca się w montażu klimatyzacji w Warszawie. Prowadzimy również serwis klimatyzacji w Warszawie. Autoryzowany serwis ASO wielu firm. Nasi doświadczeni pracownicy są do Twojej dyspozycji. Sprawdź nas. Skontaktuj się z nami, czekamy na Twój telefon.

O nas

Klimatyzacja Warszawa Went-Klima to firma, która działa na rynku głównie w Warszawie i okolicach. Jesteśmy profesjonalną firmą, która od początku swojej działalności wykonuje realizacje serwisu i montażu klimatyzacji w Warszawie.

Montaż klimatyzacji w Warszawa, realizujemy w mieszkaniu, domu oraz biurze i innych obiektach. Posiadamy status autoryzowanego serwisu klimatyzacji wielu producentów takich jak: Mitsubishi, Daikin, Fujitsu, Fuji Electric, Gree, LG, Panasonic oraz Samsung.

Nasi pracownicy uczestniczą w corocznych szkoleniach organizowanych przez producentów. Dzięki szkoleniom jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami dotyczącymi spraw przy montażu nowoczesnych systemów klimatyzacji w Warszawie. W przypadku wystąpienia awarii i zamówienia w firmie Went-Klima serwisu klimatyzacji również posiadając dużą wiedzę w zakresie obsługi technicznej klimatyzatorów, możemy świadczyć nasze usługi profesjonalnie i szybko naprawić każdą napotkaną awarię systemów klimatyzacyjnych. Nasze wszystkie realizacje wykonujemy na terenie Warszawy i okolic.

Przegląd klimatyzacji w Warszawie, należy wykonywać systematycznie przynajmniej jednej raz w roku, dotyczy to mieszkań, domów. Natomiast w instalacjach klimatyzacji w biurze należy realizować przeglądy klimatyzatorów dwa razy w roku z uwagi na większe użycie systemu klimatyzacji. Przegląd klimatyzacji to nie tylko odgrzybienie całego układu klimatyzacyjnego, aby zapobiec rozwijaniu się bakterii w klimatyzatorach. Sprawdzamy prawidłowość wszystkich funkcji klimatyzatorów danego systemu klimatyzacyjnego. Oczyszczenie jednostek zewnętrznych i wewnętrznych klimatyzacji to głównie aspekt aby klimatyzatory estetycznie wyglądały w mieszkaniu, domy czy też pomieszczeniach biurowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą w zakresie wykonywanych instalacji serwisu i montażu klimatyzacji w miejscowości Warszawa. Polecamy skontaktować się i umówić na Bezpłatną wycenę systemu klimatyzacyjnego w domu, mieszkaniu oraz biurze.

Nasi główni klienci

Klimatyzacja Warszawa Went-Klima wykonuje realizacje dla klientów prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw. Nasi klienci, którzy stale współpracuje z nami od roku 2007 w zakresie montażu klimatyzacji w Warszawie. Prowadzimy również serwis klimatyzacji w Warszawie, opiekujemy się zamontowanymi klimatyzatorami u naszych klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi klienta. Zapraszamy do kontaktu z firmą Went-Klima w zakresie usług serwisu i montażu klimatyzacji w Warszawie.

Marki i specjalizacje

W ofercie Went-Klima możesz znaleźć najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu montażu klimatyzacji w Warszawie. Dla naszych klientów mamy w ofercie następujących producentów klimatyzatorów: Fujitsu, Fuji Electric, Mitsubishi, LG, Daikin, Gree, Panasonic oraz Samsung.

Zapraszamy do obejrzenia na naszej stronie firmowej aktualnej oferty systemów klimatyzacji powyższych producentów. Ze wszystkich w/w firm posiadamy Certyfikaty, że jesteśmy autoryzowanym montażystą, serwisantem tych firm.

Produkty i usługi

Klimatyzacja Warszawa Went-Klima oferujemy Ci profesjonalne usługi w zakresie doradztwa, projektowania, serwisu oraz montażu klimatyzacji w Warszawie

Jeżeli masz dość upałów i lubisz oddychać czystym powietrzem klimatyzacja jest właściwym rozwiązaniem. Skontaktuj się z firmą Went-Klima a pomożemy w wyborze odpowiedniego klimatyzatora dla Twoich potrzeb do mieszkania, domu ale i również biura.

Klimatyzacja ma na celu utrzymywanie wybranej temperatury, oczyszczanie powietrza i utrzymywanie właściwej wilgotności powietrza w domu, mieszkaniu.

Wśród klientów prywatnych, największym zainteresowaniem cieszą się klimatyzatory ścienne, jednak niezależnie od Twoich potrzeb, nasi doświadczeni doradcy czekają, aby Ci pomóc.

Dzięki ofercie firma Went-Klima jest w stanie Ci pomóc w każdym z poniższych tematów:

• klimatyzacja w mieszkaniu, domu oraz biurze
• montaż klimatyzacji w Warszawie do mieszkania, domu, biura
• serwis klimatyzacji w Warszawie dla mieszkań, domów, biur

Prowadzimy również fachowy serwis klimatyzacji na terenie Warszawy wymienionych producentów systemów klimatyzacji takich jak: Fujitsu, Fuji Electric, Gree, Daikin, LG, Samsung, Mitsubishi oraz Panasonic.Niezależnie od tego, czy klimatyzator był montowany przez firmę Went-Klima. Zgłoś się do naszej firmy klimatyzacyjnej do działu serwisu klimatyzacji a zadbamy, aby klimatyzatory służyły Ci przez wiele lat bez występowania awarii.

Oferujemy montaż systemów klimatyzacji do biura, firm oraz przedsiębiorstw.

Ponieważ każdy biznes jest inny, oferujemy Ci indywidualne rozwiązania dotyczące dobrania odpowiedniego systemu klimatyzacji dla Twojego budynku. Skontaktuj się z firmą Went-Klima i opowiedz czego potrzebujesz z zakresu klimatyzacji, grono naszych doświadczonych pracowników pomoże i doradzi, który klimatyzator wybrać i jakie jest najlepsze rozwiązania systemu klimatyzacyjnego. Zaplanujemy również szybką realizację zamówienia dotyczącego systemów klimatyzacyjnych w Warszawie.

Certyfikaty

Klimatyzacja Warszawa Went-Klima jest autoryzowanym partnerem serwisowym wielu firm: Mitsubishi, Fujitsu, Fuji Electric, LG, Gree, Samsung, Daikin oraz Panasonic. Poniżej zamieszczamy aktualne certyfikaty. Corocznie uczestniczymy w szkoleniach montażowych dotyczących system klimatyzacji aby być na bieżąco ze zmianami technicznymi. Dzięki uczestnictwie w szkoleniach jesteśmy wstanie klientom firmy Went-Klima zagwarantować najwyższą jakość usług serwisu i montażu klimatyzacji w Warszawie.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(16 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Adam B.
2018-11-09
Dobrze wykonana instalacja klimatyzatora w mieszkaniu, polecamy
Jolanta
2018-03-22
SUPER. SUPER. SUPER.
BOGUSŁAW LIMA
2018-03-19
Jakość ok., czystość ok., cena może być, wycena Express. Coś czuję, że będę jeszcze nie raz korzystał z usług firmy WENT-KLIMA ponieważ posiadam kilka urządzeń w biurze, mieszkaniu syna i domu, a co mogę stwierdzić na pewno to to, że POLECAM każdemu kto się zastanawia.
Klaudia Zadroczna
2018-03-13
Jestem zaskoczona że tak szybko i czysto Panowie dokonali montażu. Wszystko działa okej. Zostałam przeszkolona z użytkowania urządzenia.
mirek gozik
2018-03-12
Dziękuję firmie Went -Klima za współpracę. Efety wizualne MEGA a komfort korzystania świetny.
martatomczyk
2018-02-19
Idealnie wyczyszczony klimatyzator, jeszcze nigdy nie miałam tak dokładnie serwisowanego urządzenia. Pachnąco i czysto. SUPER.
Dariusz
2018-01-17
Panowie zamontowali urządzenie w kolejnym pokoju. Pierwsze urządzenie pracuje już rok bez zastrzeżeń i dla tego zdecydowaliśmy się na kolejne. Polecam Pana Łukasza i jego ekipę.
Marek
2017-11-17
Śmiało mogę Polecić tą firmę.
Irena
2017-11-13
Zadzwoniłam do firmy w sprawie przeglądu klimatyzacji. Panowie przyjechali następnego dnia i zrobili co trzeba. Klimatyzator mam od kilku lat ale jeszcze żadna firma nie sprawdziła i wyczyściła go tak dobrze. Polecam.
Paweł
2017-11-07
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Solidna, konkretna i terminowa. Polecam.
Piotr
2017-10-30
Solidna firma. Serdecznie Polecam.
Karol D.
2017-10-23
Gdy będę potrzebował kolejnego serwisu, na pewno skorzystam ponownie z tej firmy. Polecam.
Ewa
2017-10-17
Tą firmę polecił mi sąsiad. Panowie instalowali u niego i u mnie klimatyzator. Bardzo fachowa pomoc w wyborze urządzenia tak aby pasował do mojego mieszkania. Montaż przebiegł bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolona i oczywiście Polecam dalej.
Żaneta Bąk
2017-10-09
Montaż urządzenia przebiegł bardzo sprawnie i estetycznie. Jestem zadowolona, że trafiłam na tą firmę. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Mariusz D.
2017-10-03
Bardzo solidna firma. Montaż klimatyzacji przebiegł bez zastrzeżeń ekipa zostawiła po sobie porządek i dobre wrażenie. Polecam.
Adrian
2017-09-26
Montaż urządzenia przebiegł bardzo dobrze. Polecam.
Pokaż więcej
klimatyzacja, klimatyzacje, serwis klimatyzacji, montaż klimatyzacji, klimatyzatory, klimatyzacja do biur, klimatyzacja do mieszkania, klimatyzacja do domów, klimatyzacji, wentylacja, klimatyzacja do aptek, klimatyzacja do sklepu, klimatyzatory do zabudowy cac, klimatyzatory kanałowe, klimatyzatory kasetonowe, centrale wentylacyjne, klimatyzatory sufitowe, projektowanie klimatyzacji, wentylatory ścienne, montaż rekuperatora, serwis wentylacji, rekuperacja, rekuperatory, wentylacja mechaniczna, montaż wentylacji, montowanie wentylacji, wentylatory, systemy rekuperacji, montaż systemów wentylacyjnych, wentylacja w obiektach handlowych, wentylacja biur, montaż systemów rekuperacji, wentylacja obiektów przemysłowych, centralki rekuperacyjne, instalacje wentylacyjne, sezonowy przegląd, projektowanie wentylacji, agregaty chłodnicze, automatyka chłodnicza, centrala wentylacyjna, centrale klimatyzacyjne, chłodnictwo klimatyzacja, chłodnictwo przemysłowe, czyszczenie klimatyzacji, czyszczenie wentylacji, instalacja klimatyzacji, instalacja systemu klimatyzacji, instalacja wentylacji, instalacje chłodnicze, instalacje klimatyzacji, instalacje klimatyzacyjne, instalacje wentylacji, kanały wentylacyjne, klimatyzacja domu, klimatyzacja fujitsu, klimatyzacja instalacja serwis, klimatyzacja lg, klimatyzacja montaż, klimatyzacja multisplit, klimatyzacja pomieszczeń, klimatyzacja precyzyjna, klimatyzacja samsung, klimatyzacja serwis, klimatyzacja sinclair, klimatyzacja split, klimatyzacja w domu, klimatyzacja wentylacja, klimatyzacja ścienna, klimatyzator, klimatyzator lg, klimatyzatory lg, klimatyzatory przenośne, klimatyzatory ścienne, konserwacja klimatyzacji, kurtyny powietrzne, lg klimatyzator

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa, woj. mazowieckie