Tm Dm Advice Sp. z o.o.

Wynajem busów dla firm i osób indywidualnych

Wynajem, serwis i sprzedaż autobusów
ul. Warszawska 58C/52, 02-496 Warszawa Ursus, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
573 990 631
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 58C/52, 02-496 Warszawa Ursus, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Tm Dm Advice to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Warszawie. Firma zajmuje się wynajmem busów od 2012 roku. Busy wyróżnia dobry stan techniczny i wizualny.
Produkty i usługi
Wypożyczane przez firmę busy cechują się funkcjonalnością i szerokimi możliwościami. Bus może zostać wypożyczony zarówno do transportu osób, jak i towarów. Zakład posiada w asortymencie busy w wersji long, które gwarantują większą przestrzeń ładunkową.

Oferta skierowana jest do osób indywidualnych, firm transportowych i biur podróży. Decydując się na wybór busów od Tm Dm Advice, mają Państwo zapewnioną profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny, a także pełen pakiet ubezpieczeń.

Każdy pojazd posiada ubezpieczenie takie jak:

- OC,
- AC,
- NW,
- Assistance (na terenie krajów europejskich)

Mają Państwo możliwość wynajmu busów dostawczych, osobowych, a także busów o specjalnej zabudowie. Firma pozwoli swoim Klientom świadczyć usługi dla ich partnerów biznesowych na najwyższy poziomie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa i skontaktowania się. Pracownicy z chęcią odpowiedzą na każde Państwa pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń