Sequoia Centrum ogrodnicze

Rośliny balkonowe, rośliny doniczkowe, krzewy, nawozy

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Rosoła 19, 02-797 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(6 reviews) napisz opinię
Sequoia Centrum ogrodnicze
ul. Rosoła 19, 02-797 Warszawa Ursynów, mazowieckie
NIP
9511831824
Telefon
Może cię zainteresować
Sequoia Centrum ogrodnicze

Informacje

Opis działalności firmy Sequoia Centrum ogrodnicze w Warszawa
Gospodarstwo szkółkarskie Sequoia oferuje szeroki wybór roślin oraz akcesoriów ogrodowych. Firma posiada ponad stuletnią tradycję, gdyż działa w branży już od 1874 roku. Nasza siedziba mieści się w Warszawie.
Produkty i usługi
Początkowo prowadziliśmy uprawy polowe oraz zajmowaliśmy się sadownictwem. W późniejszym okresie rozwinęliśmy działalność o uprawy szklarniowe, gdzie hodujemy w szczególności kwiaty cięte.

Nasza oferta została wzbogacona o produkcję roślin balkonowych, a także o szkółkę drzew i krzewów ozdobnych. Postawiliśmy również na sprzedaż detaliczną, a w 1999 utworzyliśmy Centrum Ogrodnicze, dostarczające rośliny na całą Polskę.

Dbamy o to, by nasze rośliny były dorodne i zdrowe. Dzięki uważnej hodowli oraz naszej bogatej wiedzy branżowej możemy zagwarantować Państwu rośliny, które z pewnością będą stanowiły wyjątkową ozdobę balkonu, ogrodu czy domu.

W ofercie znajdą Państwo także:
- sosny,
- świerki,
- jodły,
- mieszanki roślin,
- nasiona,
- rośliny do skalniaków,
- rośliny mrozoodporne.

Poza tym polecamy zioła, a w tym trawę cytrynową, tymianek, szałwię, stewię, rdest, pietruszkę, rozmaryn, melisę, oregano, majeranek i wiele innych.

W sprzedaży posiadamy także nawozy i ziemię ogrodową. Poza tym możemy polecić także sadzonki kwiatów oraz cebulki kwiatowe. W ofercie posiadamy miedzy innymi kwiaty do ogrodu, kwiaty rabatowe oraz wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gospodarstwo szkółkarskie Sequoia mieści się w Warszawie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Sequoia Centrum ogrodnicze z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(6 reviews) napisz opinię
A
Adrianna
Najlepsze krzewy ozdobne w okolicy. Kupiłam u nich wiele roślin i wszystkie się przyjęły.
K
Karina
Fachowa pomoc w doborze drzew i krzewów do ogrodu. Oferują atrakcyjne ceny.
K
Kasandra
Fantastyczna firma z wieloletnim doświadczeniem. Mają szeroką ofertę, a rośliny od nich są w świetnej kondycji i zawsze się przyjmują.
A
Adela
Kupuję u nich cebulki kwiatów oraz sadzonki ziół. Zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.
E
Eryka
Polecam tę szkółkę. Od lat zaopatruję się u nich w rośliny i dzięki nim mam piękny ogród.
M
Mariusz
Profesjonaliści, mają duży wybór i świetnie znają się na rzeczy. Widać, że ludzie znają się na roślinkach i doskonale znają ich warunki hodowli. Przypadkiem trafiłem do tego centrum , bo szukałem czegoś dla małżonki, która ma bzika na punkcie swojego ogrodu. Internet w komórce jest niezawodny a moja żona piała z radości.

Słowa kluczowe