EPJ Phu Janusz Podniesiński

Usługi spawania i zgrzewania metali

Obróbka metali
ul. Aleje Jerozolimskie 200/23, 02-486 Warszawa Włochy, mazowieckie
(10 opinii) napisz opinię
EPJ Phu Janusz Podniesiński
ul. Aleje Jerozolimskie 200/23, 02-486 Warszawa Włochy, mazowieckie
NIP
5251027878
Telefon
EPJ Phu Janusz Podniesiński

Informacje

Opis działalności firmy EPJ Phu Janusz Podniesiński w Warszawa
EPJ to zakład zajmujący się obróbką metali już od ponad 20 lat. Dbamy o rozwój naszej firmy, dlatego Klientom proponujemy zarówno produkcję detaliczną, jak i hurtową. Właścicielem zakładu jest Janusz Podniesiński. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Każda obróbka metali cechuje się indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta. Właściwie wykonana obudowa do elektroniki przemysłowej pozwoli skutecznie zabezpieczyć urządzenia. Nasz zakład od wielu lat odpowiada na każde wezwanie Klientów. Bez względu na rodzaj konstrukcji, stworzymy wszystko według ustalonego projektu.

Nieustannie inwestujemy w nasze maszyny. Dokładność wykonanych przez nas konstrukcji metalowych mogą Państwo podziwiać już w wielu przedsiębiorstwach. Jednak nie stanowi dla nas problemu współpraca z osobami prywatnymi. Na ich prośbę zajmiemy się spawaniem, frezowaniem lub obróbką laserową wyznaczonych elementów.

Co więcej, w ramach usług proponujemy:

- produkcję elementów mechanicznych,
- tokarstwo,
- wiercenie,
- cięcie blach,
- chromowanie,
- cynkowanie,
- gwintowanie,
- szlifowanie,
- zgrzewanie,
- cięcie w rurach.

Z chęcią podejmiemy się nietypowych zleceń. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub do odwiedzenia naszego zakładu osobiście w Warszawie.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Firma EPJ Phu Janusz Podniesiński z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
M
Max
Kilka razy korzystałem z ich usług spawania i frezowania. Nie zawiodłem się, zawsze wszystko było wykonane solidnie i na czas.
J
Juliusz
Jedna z lepszych firm w tej branży. Widać, że obróbka metali to ich specjalność!
G
Grzegorz
Współpracuję z tą firmą od lat i naprawdę nie mogę narzekać. Do tej pory zrealizowali dla mnie dziesiątki zleceń i nigdy nie miałem żadnych uwag.
A
Arkadiusz
Przedsiębiorstwo EPJ świadczy bardzo rzetelne usługi. Wykonują zadania z wysoką precyzją i dokładnością. Jestem z nich bardzo zadowolony. Szczerze polecam.
J
Janek
Porządnie wykonane rusztowanie. Dokładnie czegoś takiego oczekiwałem. Profesjonaliści.
Ł
Łukasz
Udana współpraca, już od wielu lat zlecam im wszystkie prace związane z obróbką elementów metalowych. Polecam firmę.
A
Apevi
Porządnie, terminowo, dostałem elementy ściśle wykonane według projektu. Super firma.
R
Rafał
Dobrze wyposażona firma, a przede wszystkim ogarnięta załoga - znają się na temacie obróbki metali. Można im zaufać, jeśli chodzi o precyzję wykonania. Serdecznie polecam.
A
Arek
Wysoka jakość obróbki, spawanie też robią profesjonalnie. Polecam.
M
Marcin
Wykonanie zleconych im elementów metalowych bardzo dokładne. Dodatkowo uwinęli się w terminie, co było dla mnie istotne. Porządna firma.

Słowa kluczowe

EPJ,