Copiers Service

Wydruki i kserowanie w kolorze oraz czarno-białe

Ksero
ul. Chmielna 100, 00-801 Warszawa Wola, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Copiers Service
ul. Chmielna 100, 00-801 Warszawa Wola, mazowieckie
Telefon
Copiers Service

Informacje

Opis działalności firmy Copiers Service w Warszawa
Copiers Service to firma dzierżawiąca urządzenia biurowe oraz zajmująca się usługami poligraficznymi. Jej siedziba znajduje się w Warszawie. Początki działalności firmy sięgają 1994 roku.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Tak usługi kserograficzne wykonuje Copiers Service. Firma od lat zajmuje się drukowaniem, skanowaniem i kserowaniem. Oferuje wydruki kolorowe i czarno-białe w różnych formatach, od małych, aż po mające 50 metrów kwadratowych wielkości. Wydruki wykonywane są na papierze, foliach, tkaninach i innych materiałach. Przykładem są ceramika, drewno, metal i szkło. Firma swoją ofertę kieruje m.in. do studentów, projektantów, osób zainteresowanych reklamami i szkoleniowców. Zapewnia w każdym przypadku wysoką jakość. Copiers Service wykonuje:
-ulotki,
-zaproszenia,
-plakaty,
-banery,
-folie do oklejania witryn,
-folie do oklejania samochodów,
-koperty z nadrukami,
-papiery firmowe,
-kalendarze,
-wizytówki.

Wydruki mogą być laminowane i oprawiane w miękkie albo twarde okładki. W zakładzie powstają też na zamówienie pieczątki, suche stemple, nadruki na odzieży i gadżety reklamowe. Mogą być zdobione nadrukami albo grawerunkami.

Firma poza wymienionymi usługami wynajmuje urządzenia biurowe. Oferuje w atrakcyjnych cenach dzierżawę na dłuższy czas lub wynajęcie na jeden dzień. Posiada nowoczesne kserokopiarki, drukarki i plotery. Dzierżawa sprawdza się w biurach, urzędach i szkołach, natomiast wynajem krótkoterminowy najczęściej stosowany jest podczas konferencji, targów i szkoleń. Firma ma do urządzeń specjalistyczne oprogramowanie i prowadzi szkolenia w jego obsłudze i w użytkowaniu wyposażenia biurowego.

Poza wymienionymi usługami pracownicy firmy wykonują sieci komputerowe, serwisują komputery i podłączają urządzenia peryferyjne. Zajmują się także serwisem urządzeń biurowych. Konfigurują i naprawiają kserokopiarki, drukarki, faksy i powielacze.

Pełna oferta Copiers Service znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Andrzej
W promieniu 2 km najtańsze wydruki wielkoformatowe