Copiers Service

Kopiujemy i oprawiamy ważne dokumenty

Ksero
ul. Chmielna 100, 00-801 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Copiers Service

Informacje

Opis działalności
Firmę Copiers Service prowadzimy od 1994 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właściciele to R. Kania i D. Kania.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług obejmujących kserografię. Mamy do tego specjalnie przygotowane maszyny. Dzięki nim jesteśmy w stanie skopiować lub wydrukować wszelkiego rodzaju produkty.

Nasza oferta to:

- druk cyfrowy,
- wydruki kolor,
- xero A4-A0+,
- druk wielkoformatowy czarno-biały i kolorowy,
- oprawę prac dyplomowych,
- pieczątki,
- wizytówki,
- plotowanie.

Dodatkowo skanujemy dokumenty, drukujemy naklejki, banery i plakaty. Zlecić nam można także grawerowanie. Prowadzimy również wydruki na koszulkach, długopisach czy puzzlach. Zajmujemy się też reklamą zewnętrzną.

Ponadto sprzedajemy oraz wynajmujemy różnego rodzaju urządzenia wielofunkcyjne. To naprawdę wydajny oraz prosty w obsłudze sprzęt pozwalający na szybką i dokładną pracę. Są to między innymi kserokopiarki i kopiarki.

Mamy także duże systemy drukujące. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na jeden dzień. Trudnimy się obsługą szkoleń, imprez targowych, seminariów czy konferencji.

Przygotowaliśmy serwis naszych maszyn. Poza tym Klient płaci tylko za to ile kopii wykonał. W ofercie mamy tzw. strefę studenta. Jej celem jest obsługa kserograficzna konferencji i szkoleń dla biur czy firm szkoleniowych. Przyjmujemy zlecenia także od firm event'owych oraz agencji reklamowych.

Uzupełnieniem oferty jest też strefa budowlana. W ramach tego prowadzimy prace nad dokumentacją projektową. Przygotowujemy plany budowlane i inne dokumenty dla Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Copiers Service

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń