Uni-Lux Sp. z o.o.

Sprzedaż i wynajem klimatyzatorów, osuszaczy, nawilżaczy i oczyszczaczy

Klimatyzacja
ul. Jana Kazimierza 61, 01-267 Warszawa Wola, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Uni-Lux Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Klimatyzatory przenośne, osuszacze, filtry, oczyszczacze oraz nawilżacze powietrza, piecyki naftowe i paliwo do piecyków naftowych Tosaine – razem z Państwem tworzymy dobry klimat o każdej porze roku. W naszej ofercie posiadamy duży wybór przenośnych urządzeń renomowanych marek.
Produkty i usługi
Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na osuszacze powietrza ułatwiające utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności, na przykład w pralni czy garderobie, piwnicach, halach produkcyjnych czy basenach. Osuszacz pomieszczeń jest jedynym skutecznym środkiem umożliwiającym szybkie, tanie i skuteczne osuszanie i usuwanie dużych ilości wilgoci z zalanych pomieszczeń i budynków. Osuszanie poprzez jednoczesne ogrzewanie i wietrzenie jest nieekonomiczne i czasochłonne.

W naszej ofercie znajdą też Państwo japońskie piecyki naftowe oraz paliwo do piecyków naftowych Tosaine. Piecyk naftowy to nowoczesne rozwiązanie dla domu, biura lub innego pomieszczenia. Nie wymaga żadnych instalacji dlatego można ustawić go gdziekolwiek, czy przewieźć i używać tam, gdzie jest potrzebny. To także przyjemny efekt naturalnego ognia, równomiernie rozgrzany palnik bardzo przyjemnie imituje naturalny, wolny ogień. W ciągłej sprzedaży dostępne jest paliwo do piecyków naftowych Tosaine.

Alergicy oraz osoby, dla których pyłki i zanieczyszczenia w powietrzu są dokuczliwe, mogą wybrać odpowiedni model spośród renomowanych oczyszczaczy ELFI firmy WOOD's. Te wysoce efektywne filtry pozwalają na pozbycie się również dymu tytoniowego. Podobnie jak oczyszczacze SuperAir są niezastąpione w okresie wzmożonego występowania smogu.

Mobilne klimatyzatory zapewnią przyjemny chłód gdy na zewnątrz panuje letni skwar. W ofercie dostępne są innowacyjne wielofunkcyjne klimatyzatory FRAL, mogące pompować zimne powietrze stojąc na zewnątrz pomieszczenia jak również w środku. Urządzenie pompuje zimne powietrze do pomieszczenia stojąc na zewnątrz np. na balkonie, w korytarzu. Dzięki temu w klimatyzowanym pokoju jest cicho i przyjemnie. Szeroki wybór akcesoriów do klimatyzatorów FRAL pozwala dostosować ich pracę do trudnych warunków lokalowych. Duża oferta modeli klimatyzatorów pozwala schłodzić małe pomieszczenia np. przyczepy kempingowe, pokoje dziecinne ale również duże sale konferencyjne lub weselne.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Szeroka oferta solidnych i estetycznych urządzeń do:

- ogrzewania - Corona, Kero, Tayosan, Tosai, Inverter
- wentylacji - Fral, Prem-i-air,
- klimatyzacji - Fral, Prem-i air, Hace, Wood's
- osuszania – Fral, Wood’s,
- filtracji powietrza – Wood’s, SuperAir
- nawilżania powietrza - Brune, Cuoghi, Franco, AirTek,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
C
Cezary
Ich wentylatory i klimatyzatory na halę świetnie się sprawdziły. Temperatura jest w tej chwili optymalna. Firma ma dobry sprzęt.
B
Bartosz
Zakup klimatyzacji w Uni-Lux uważam za bardzo udany, zwłaszcza przy całkiem przystępnej cenie. Serdecznie polecam.