Skład Węglowy Opał Rafał Kruk

Gwarantujemy zadowolenie każdego klienta. Towar najwyższej jakości.

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Augustiańska 32, 06-400 Ciechanów mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
515 075 313
Adres korespondencyjny
ul. Augustiańska 32, 06-400 Ciechanów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Rafał Kruk prowadzi Skład węglowy od 2016 roku. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Ciechanów na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż opału na terenie powiatu ciechanowskiego oraz okolic. Oferujemy kostkę grubą, orzech gruby, orzech drobny, ekogroszek, miał.

Wyjątkowy nacisk kładziemy na kwestie jakości oferowanego asortymentu, wiedząc jak ważny jest to czynnik dla żywotności Państwa kotłów.

Ponad to działalność naszą charakteryzuje indywidualne podejście do klienta, szybka realizacja zamówień oraz niskie ceny. Służymy również pomocą w doborze odpowiedniego dla Państwa opału.

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów. Między innymi kostkę, orzech, ekogroszek, groszek i miał. Prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż węgla. Sprzedajemy węgiel luzem, jak również konfekcjonowany w workach po 25 kg.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje EKO-GROSZEK, przeznaczony do spalania w niskoemisyjnych piecach retortowych. Wytwarzany jest on z wysokoenergetycznego węgla o niskiej zawartości siarki (poniżej 0,6%). Najwyższa jakość oferowanego ekogroszku zapewnia długą i bezawaryjną pracę kotłów, spełnienie norm emisji oraz niskie koszty wytwarzania ciepła.

Dostawy realizujemy własnymi środkami transportu.

Dojazd gratis do 20 km przy zamówieniu 1,5 t.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
N
Adrian N.
Naprawdę dobrej jakości węgiel. Polecam