W.P. Elektro Wiesław Ptaszczyński - Instalacje i usługi elektryczne

Pomiary i naprawy instalacji elektrycznych

Ogrzewanie elektryczne
06-452 Gumowo 10A mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
W.P. Elektro Wiesław Ptaszczyński - Instalacje i usługi elektryczne
06-452 Gumowo 10A mazowieckie
NIP
5661668128
Telefon
W.P. Elektro Wiesław Ptaszczyński - Instalacje i usługi elektryczne

Informacje

Opis działalności firmy W.P. Elektro Wiesław Ptaszczyński - Instalacje i usługi elektryczne w Gumowo
W.P. Elektro Wiesław Ptaszczyński - Instalacje i usługi elektryczne znajduje się w Gumowie, w województwie mazowieckim. Wyróżniamy się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Wykonujemy zlecenia dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
Produkty i usługi
W W.P. Elektro używamy specjalistycznych narzędzi i atestowanych materiałów. W połączeniu z doświadczeniem elektryków gwarantuje to dokładne i terminowe usługi. Zlecone prace realizujemy na terenie województwa mazowieckiego.

Na życzenie klientów indywidualnych i przemysłowych wykonujemy m.in. elektryczne instalacje zasilające. Montujemy kable i gniazda oraz podłączamy do prądu urządzenia i linie produkcyjne. Oczywiście ułożenie instalacji poprzedzamy zaprojektowaniem systemów, a po zakończeniu montażu testujemy prawidłowe działanie. Wymienione działania prowadzimy w halach produkcyjnych, warsztatach, domach, mieszkaniach i lokalach usługowych.

Oferujemy również klientom W.P. Elektro takie usługi, jak:
-naprawy instalacji elektrycznych,
-pomiary napięcia,
-pomiary oporu,
-regulacja instalacji podtynkowych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czym zajmujemy się w W.P. Elektro. Po więcej warto do nas zadzwonić albo napisać e-maila. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty usług elektrycznych!
Zasięg działania
Firma W.P. Elektro Wiesław Ptaszczyński - Instalacje i usługi elektryczne z lokalizacji: Gumowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, ciechanowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń