Usługi Remontowo-Budowlane Marek Wołos

Prace ziemne i usługi transportowe

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Warszawska 75, 26-900 Kozienice mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
606 872 359
Usługi Remontowo-Budowlane Marek Wołos

Informacje

Opis działalności
Marek Wołos to właściciel firmy działającej w branży budowlanej. Jej siedziba znajduje się w Kozienicach, w województwie mazowieckim. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają roku 1999.
Produkty i usługi
Firma Wołos gwarantuje szybkie i dokładne realizowanie zleceń związanych z pracami ziemnymi. Prace wykonuje za pomocą ciężkiego sprzętu, takiego jak koparkoładowarki i wywrotki. Niezawodny sprzęt obsługiwany przez doświadczonych operatorów sprawdza się nawet w najtrudniejszych miejscach, dlatego firma wykonuje takie prace jak niwelacje i podnoszenie terenu oraz przygotowanie danego miejsca pod budowę. Ponadto koparki używane są do wykonywania wykopów fundamentowych, kopania pod stawy, kopania pod szamba, a także kopania pod instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i światłowody. Oferta firmy Wołos obejmuje również takie usługi jak:
-korytowanie pod chodniki,
-karczowanie pni,
-odśnieżanie,
-stabilizacja nasypów,
-rozbiórki,
-transport kruszyw.

Ciężarówkami przewożone są piach, żwir, kamienie i gruz.

Więcej informacji dotyczących firmy Wołos i realizowanych usług można otrzymać pod podanym numerem telefonu albo adresem mailowym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie, lubelskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Dom budowany od podstaw praktycznie nie miałem czasu zeby kontrolowac ekipy, przy odbiorze okazało sie ze wszystko gra takze polecam bylem zdziwiony jak dobrze wykonana robota brawo panowie i dziękuję Mariusz ze Śmietanki
S
I
Szymon Iveco
polecam
S
Szymon
ok!!!!!!!!!!!!